Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 4 hónapos,3 hónapos...

Kisfiam 4 hónapos,3 hónapos kora óta fel akar ülni. Ha etetéshez készülünk és nem teszem nagyon gyorsan a cumisüveget a szájába, simán fel is ül a kezemben. Igyekszem nem hagyni, hogy felüljön, de ha ennyire akar ülni, akkor se hagyjam?

Figyelt kérdés
2011. dec. 19. 09:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan hagyhatod! Amit magától csinál az nem baj, csak amit erőltetnek!
2011. dec. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól függ... Mit takar az, hogy fel akar ülni? Mert ha arra gondolsz, hogy a fejét felemelgeti, illetve így előredől, az nem azt jelenti, hogy felül. Az én fiam 4 hós kora óta csinálja ezt, most 6 hós, de még nem ül.
2011. dec. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az én fiam 15 hetes, és amikor főzök, bébihordóban van velem a konyhába. Kifeszítettem neki egy csörgős játékot a hordozó fülére és egyszer csak azt vettem észre hogy két kézzel kapaszkodik a játékba, és felhúzta magát ülő helyzetbe, és jó nagyokat vigyorog közben:) Én is aggódtam sokáig hogy miért akar ennyire ülni, de nem nagyon tudok tenni ellene, nem kötözhetem le... és ha nagyon hisztis akkor is pár percet engedem ülni az ölembe és hipphopp megnyugszik :)
2011. dec. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!