Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem hagy békén anyósom! Igaza...

Nem hagy békén anyósom! Igaza van, vagy nincs?

Figyelt kérdés
Itt már egy kérdésnél válaszként leírtam, most viszont ugyanazt kérdésként teszem ki! Anyósom nem hagy békén, hogy miért nem szoktatom át a kisbabámat a reggeli fürdetésre! Nem tud kész érveket mondani, így már kezdem kötekedésnek venni! Ő szerinte sokkal jobb egy ilyen kis babának a reggeli fürdetés! Igaz ez? Én este szoktam, utána tápszer, és alvás! Reggel felkel, tisztába teszem, megetetem, kicsit játszik, felöltöztetem, és indulunk általában a boltba! Nem érti meg, hogy nem akarom kivinni frissen fürdetve! És amúgy se szeretem, ha ilyenbe beleszólnak, és nem hagyja, hogy úgy csináljam, ahogy én akarom, és szeretném! Ez kötekedés nála szerintetek, vagy igaza van?
2011. dec. 19. 15:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nincs!

én is este fürdetem a kisfiamat,már megszokta,hogy fürdés,vacsi,alvás!

semmi köze hozzá,nem ő neveli!

sok sikert az anyóshoz!

2011. dec. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne átszoktatni, majd ha kúszik, mászik, homokozik később koszosan fekteted le, jobb, hogy így szokja.
2011. dec. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Kösz! Azt hiszem, lesznek vele még "harcaim", ha így folytatja!
2011. dec. 19. 15:07
 4/19 anonim ***** válasza:

Én este fürdetem a lányom, és én is este fürdöm, mert szeretek éjjel tisztán belebújni az ágyba, és nem pedig a napi kosszal együtt...

Úgyhogy nem értem anyósodat, de főleg azért nem, mert nincsenek érvei, viszont magyarázni azt tud. :)

2011. dec. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Van olyan is, aki reggel fürdeti, ez a ti dolgotok, ahogy megszoktátok, és ahogy ti is fürdetek, úgy szokjon hozzá a baba is. Egyébként én is az esti fürdetést tartom jobbnak, mert kisbabaként, jobban hozzá lehet szoktatni a napi rutinhoz, mert tudni fogja, hogy fürdés után alvás következik. Sok baba a fürdés után már egyből el is álmosodik. Ja tényleg, és nem beszélve arról, ha nagyobb korában koszos lesz, akkor jobb az esti fürdetés.
2011. dec. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
47%

igazat adok neked.

neked miért kell veszekedni? mondd, hogy "persze anyuka, reggel fürdetem, igaza volt!" ennyi :)

esetleg mondd a férjednek is, hogy "tudod, mama előtt reggel fürdetünk", nehogy elszólja magát.

2011. dec. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
44%
úgy akartam írni, hogy igazad van, DE miért kell ezen veszekedni... :) szóval nem neked... :D
2011. dec. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

szia

nincs igaza. Az úgy van rendjén, h tisztán bújik az ágyba az ember. De ezt az előzőek szépen leírták.

Ha megint ezzel bosszant kérdezd meg, h ő koszosan fekszik le?

2011. dec. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

miért kéne igazat adni az anyósnak? csak hozzá fog szokni,hogy mindent úgy csináljanak ahogy ő szeretné!

az én anyósom is próbálkozott apró dolgokkal,de erélyesen mondtam,hogy NEM,és azóta semmi gond nincs!

2011. dec. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Mert ha igazat adok neki, vagy úgy csinálok, akkor sajnos kitalál valami új hülyeséget! Volt már rá példa, hogy ráhagytam valamit, gondolom, teljesen az agyára mehetett a büszkeség, hogy neki igaza van, és utána jött egy újabb, még nagyobb hülyeséggel! Nem könnyű eset, nagyon nem!
2011. dec. 19. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!