Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor ajánlott a kiságy...

Mikor ajánlott a kiságy fekvőfelületét eggyel lejjebb tenni?

Figyelt kérdés
A kiságyunk fekvőfelülete 3 pozicióban állítható. Most legfelül van. Kislányom 6,5 hónapos. mikor ajánlott a középső fokozatra, illetve a legalsó szintre állítani?
2011. dec. 19. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Mikor már fel tud állni (mi a legalsora tettük mert kimászott volna)
2011. dec. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kell lerakni, ha már felhúzza magát ülésbe. Mert félő hogy kibukfencezne a kiságyból.
2011. dec. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. dec. 19. 17:50
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi akkor raktuk le, amikor mar rugozni kezdett negykezlab. Ezutan fel is ult. Feltem, hogy hamarabb teszi meg, mint ahogy gondolnam es kiesik.
2011. dec. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi akkor tettük a középső fokozatra mikor már forgott és megkapaszkodott a rácsba. Féltem, hogy felhúzza magát. Amikor sikerült neki a térden állás akkor engedtük le a legalsóra. Eszembe jutott, hogy ha térden tud állni kapaszkodva, akkor onnan már csak egy pillanat a felállás és ki is tud bukfencezni.
2011. dec. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi is akkor tettük a középső szintre, amikor forogni kezdett. Most fogjuk letenni legalulra, mert már feláll.
2011. dec. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha feltérdel kutyapózba, akkor mindenképpen érdemes lejjebb rakni 1 szinttel, ill. ha már kezd próbálkozni a felállással (térdel, és közben a rácsba kapaszkodik a kezeivel), akkor a legalsóra.
2011. dec. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Középső fokozatra mikor már ülni tud, alsóra amikor már feláll. Mi legalábbis így csináltuk 5 illetve 7 hónapos volt a lányom.


Aztán tök mindegy volt, mert 11 hónaposan rájött hogy tud még úgy is kimászni, így 14 hónaposan teljesen leszedtük a rácsozatot (átalakíthatós kiságyunk van) azóta szabadon közlekedik.

2011. dec. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is akkor tettem lejjebb amikor már négykézlábra állt, olyan 6 hónaposan. De a középső fokozatot nem sokáig használtuk, mikor felállt (8 hó) akkor letettük a legalsóra.
2011. dec. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!