Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babahordozó kérdés, ti hogy...

Babahordozó kérdés, ti hogy csináltátok?

Figyelt kérdés
Ha olyan babakocsit veszek,amihez nincs hordozó, csak mózes, és külön veszek hordozót, azt be lehet rögzíteni a meglévő babakocsiba? más hogyan oldja meg ezt a kérdést? mert úgy tudom, tologatni a babát jobb a mózesben, a hordozó nem tesz jót neki, viszont az autóba berakni, rövid utaknál jó lenne belepattintós hordozót venni.
2011. dec. 19. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:

"Idegen kocsiba" nem igazán lehet betenni a hordozókat, csak az "összeillő márkájúakat".

Nekünk nem volt. Teljesen jól ment. Igaz, én a babakocsit csak otthon, a ház körüli terepen használtam. De bármi megoldható. Megfogod a gyereket, és átrakod a babahordozóból a mózesbe. :o)

2011. dec. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

érdemes olyan márkájú hordozót venni pl maxi cosi ami sokféle babakocsihoz illik, vagy kapható adapter.mindenképp tájékozódj mielőtt bármelyiket megveszed!maxi cosihoz kompatibilis babakocsik pl a quinny, teutonia, abc design, espiro vector, hauck, de ezeknek sem minden típusa.

nem jó megoldás a gyermek átpakolása a hordozóból a mózesbe mert felébred...

2011. dec. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én babáim még arra sem ébredtek fel, hogy kivettem őket a babakocsiból, levetkőztettem, és beraktam a kiságyba, amikor haza értünk. Bár gondolom ez babafüggő is.

Egy picikét nem sok minden zavar, a nagyobbacskánál meg előfordul, hogy otthon is minden zajra felébred, még mozdítani sem kell...

első

2011. dec. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerencsés vagy!! az én kislányom öt hetes, nagyon nehéz elaltatni, az autó az egyetlen hely, ahol egy másodperc alatt bealszik. ha végképp nem bírok vele, hát el kell vinni kocsikázni :DD
2011. dec. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na igen, én ezért vettem vízszintesre dönthető babakocsit, hordozóm meg volt külön.
2011. dec. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!