Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Maga a füst vagy a szag is...

Maga a füst vagy a szag is káros a passzív dohányosnak?

Figyelt kérdés
2009. máj. 26. 21:13
 1/7 A kérdező kommentje:
Úgy értem cigifüst, ill. cigiszag.
2009. máj. 26. 21:18
 2/7 anonim ***** válasza:
A füst a káros. Ha beszívja, gyakorlatilag olyan mintha ő is rágyújtana! A kifújt füstben ugyanúgy megtalálható minden, csak picit kisebb mennyiségben, mert valamennyi azért lerakódik a dohányos tüdejében.
2009. máj. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor a szag az nem is káros, igaz? Szóval ha a büdös cigiszag áramlik be a lakásomba az alattam lévőtől az nem gond?
2009. máj. 26. 21:24
 4/7 anonim ***** válasza:
A füst káros, nem a szag. A füst fölfelé száll, szóval ha az alattad lévőtől jön, akkor a füst is jön, max. nem látod. Egyébként nekem tavaly nyáron sérült az egyik szemem (maradandóan sérült a szivárványhártya egy rovarcsípés miatt, allergiás vagyok a rovarcsípésre, és kontaktlencse volt benne, begyulladt, orvos szedte ki, szóval a szivárványhártyám maradandóan sérült), és azóta ha füst ér a közelembe, akkor a bal szemem könnyezni kezd, ugyanígy hagyma illóanyagára is, és hasonló kipárolgásokra, és erős napfényre, tehát ha csak szag, akkor nem könnyezik, ha füst is, akkor könnyezik, én innen meg tudom különböztetni.
2009. máj. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló a problémám, nagyon útálom. Ha valakinek lenne valami jó ötlete, várom! Nálunk egy kocsma van a ház alatt, persze bent nem lehet cigizni, csak az én ablakom alatt. Nem tudom mit tehetnék.
2009. máj. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

20:51 - én a nyakukba öntenék valamit "véletlenül" :-D

A törökök is megkapták Egernél a maguk gulyás levesét... :-D

2009. máj. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
jaja küldj le rájuk egy vödör fost!!!!
2009. nov. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!