Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek lesz fennakadás a...

Szerintetek lesz fennakadás a postán a csomagokkal így karácsony előtt?

Figyelt kérdés
3 napja várom a gyerekeim játékát egy webáruházból,már hétfőn postára adták,és ma sem jött.Ezen kívül 2 vaterás csomagom van,aminek karira oda kell érnie(ma adtam fel).
2011. dec. 21. 13:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

nekem se jött meg a csomim én is rendeltem....

talan holnap

2011. dec. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

hát ha ma adtad fel szerintem nem fog odaérni karácsonyra.


én hétfön adtam fel Németországban nagymamámnak a csomagot, remélem péntekig oda ér. de azért nagy reményt nem adok rá.


azon gondolkodtam, hogy hétfön délután elkerült a frankfurti központba ment magyarországra kedden, így ha minden igaz kedden este már a biatorbágyi elosztóba kellett lennie. szerdán szétvállogatják, de ha nincs elég személyzet akkor akár egy hetet is ülhetnek rajta. de tegyük fel szerdán szétvállogatták, és csütörtökön autóra teszik akkor még aznap a fluba ér és pénteken kiszállítják.


amúgy múlthéten adtam fel képeslapokat hétfön azok szerdán megkapták (ez is Németországból).

2011. dec. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

én se hinném, hogy megérkezik ha ma adtad fel.

én tegnap adtam fel, azt ígérték péntekre kint lesz :)

2011. dec. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 14-én adtak fel egy csomagot,még nem ért ide.....

Már többször hivtam a postát,azt mondták mindig,h rajta van a kocsin,ma ki kell hozniuk,a türelmemet kérik.Szerintem amit ma adtál fel,az nem fog odaérni,de láttunk már csodát :)

2011. dec. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Normál esetben a standard csomag általában másnapra ott van,de két napra biztosan.
2011. dec. 21. 14:00
 6/19 anonim ***** válasza:

normál esetben 2 nap a sztenderd csomag, de most a karácsony miatt nem valószínű, hogy 2 nap alatt ki tudják vinni, szombaton meg már nem dolgoznak :(

persze azért van remény még, de én nem hinném... :(

2011. dec. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Szombat reggel adtak fel nekem egy csomagot, ma ért ide. Szóval nem kapkodnak a postán. :( Máskor max. 2. napon itt is van már.
2011. dec. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Én ezért kértem teszveszes csomagot futárszolgálattal. Zuglóban adták fel tegnap délután, ma délben hozták (borsod megye). És 300 Ft-tal fizettem többet, mint ha postán kértem volna. Ha ma adtad fel, nem hiszem, hogy péntekig odaér, max. ha elsőbbségivel adtad fel... :(

Én webáruházból is úgy rendeltem, hogy nem postával szállítanak, hanem ők is futárszolgálattal, így a megrendelést követő 2. munkanap már hozták is és plusz költség sem volt, mert 7000 Ft feletti vásárlásnál ingyen hozták ki.

2011. dec. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én könyvet rendeltem, egy napos szállítással. Hétfőn rendeltem meg, kedden kellett volna megérkeznie. Eddig mindig megjött másnapra. Tegnap egész nap itthon ültem vártam a futárt, de semmi. Ma felhívtam a webáruházat, ahol közölték, hogy az ünnep miatt nagy a tumultus, így csak holnap fogom megkapni. Na, de akkor miért nem küldenek egy nyomorult értesítőt, vagy bármit, hogy az ünnepek miatt nem tudják tartani az egy napos határidőt. Ja, és a honlapjukon ki van írva, hogy ha 22-én rendelsz, azt tuti megkapod 23-án. A postáról meg ne is beszéljünk, ők amúgy sem kapkodnak.
2011. dec. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Barátnőm is úgy gondolta, hogy csúszás lehet a csomagokkal így karácsony előtt, ezért hétfőn adta fel a kislányomnak szánt karácsonyi ajándékot. Ma megkaptuk...

Viszont jártam már úgy, hogy december elején feladtam egy karácsonyi képeslapot, barátnőm január 3-án kapta meg...

2011. dec. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!