Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tudnám 20 hónapos kisfiam...

Hogy tudnám 20 hónapos kisfiamat leszoktatni az éjszakai evésről? 19órakor vacsorázunk,8,30kor fürdés,9-kor tejet v. kakaót kap, de pontban éjjel 1-kor már kéri a tejet! Nagyon nem jó ez így!

Figyelt kérdés
2011. dec. 21. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia.az én kisfiam 19 hós és dettó ugyan ez van nálunk is :S
2011. dec. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ùgy hpogy nem adsz neki enni.

nem éhes de megszokta a gyomra is.

biztos hogy napokig ordítani fog, de ez van.


talán próbáld ki hogy minden nap csökkented az adagot vagy vizezed neki minden nap kicsit jobban, de nekem a lányom ez miatt is üvöltene, habár ö nem kap éjszaka enni már 2 hós kora óta, amikor hónapokra leszokott róla. (ö maga nem ébredt fel enni)

2011. dec. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Imserek én is a szomszédban 28 hónapos kislányt aki még éjjel akár 2x is tápszert kér. Na ez a rossz szokás, talán durván hangzik, de mint az előző írta, ne adj neki többet, éjjel aludni kell, nem pedig enni. Pár nap és megérti, 20 hónaposan már elég okosak, leszokik róla pár nap alatt, de lesz sírás az tuti. Légy erős és határozott, ha végre te is aludni akarsz... :-)
2011. dec. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kislányom is 20 hónapos. Ő is felkelt többször is enni, kb 2 hónapja azonban már nem kéri. Én nem csináltam belőle nagy ügyet, ha kért, adtam neki. Amikor már nem tejitalt adtam neki, hanem sima tejet, felkelt még pár alkalommal de aztán elmaradt.Inni még most is kér, de már nem annyit.Kitartás. Szerintem vannak ennél rosszabb dolgok is, amik történhetnek velünk, nem:)
2011. dec. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. dec. 22. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!