Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák nagy probléma ez? Mi...

Akire77 kérdése:

Anyukák nagy probléma ez? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
3Honaposak vagyunk volt ma a védönő és mondja hogy el kell vinni a kislányomat hallásvizsgálatra,mert amikor kijöttünk a korházbol ez volt a papirra irva.Hallasvizsgálat TOAE bal oldalon kiválthato,jobb oldalon nem.A védönő azt mondta valosazinü hogy magzatvíz volt még a fülében,bár a jobb füléböl már jo párszor fülzsirhoz hasonlo váladékot szedtem ki mig a bal füléböl egyszer sem.hozzá tud valaki szolni érdemben ehez?köszönöm elöre is
2011. dec. 12. 12:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

és mit mond az orvos?

ehhez a védönönek sok közének nem kellene lennie.


a gyerekorvosotoknak már az elsö alkalom ut´n újabb vizsgálatot kellett volna csinálnia. amúgy szerintem a doki nézte azt, mert nekünk régen csettittgetett meg ilyenek, hog reagál-e rá.

2011. dec. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Sok újszülöttnek olyan pici a füle, hogy nem tudják megcsinálni a hallásvizsgálatot, ezért pár hónapos korban meg kell ismételni.

Valószínű nincs baj, de menjetek el az ismétlésre.

Pici súllyal született a babád? Ott szokott ez gond lenni.

2011. dec. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, amúgy is beutaló szükséges, azt meg az orvos adja. A fiamnak se tudták az egyik oldalon elsőre kiváltani, mert magzatvíz volt még a fülében, de a vizsgáló addig masszírozta neki, amíg sikerült.
2011. dec. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat,3820 al született,talán az lehetett a gond hogy belekakilt a magzatvízbe?hallani biztos hall mert hirtelen eröss zajokra felriad.
2011. dec. 12. 13:03
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy gond van.
2011. dec. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A fiamnál is ugyanez volt. Most 11 hónapos, nincs baj a fülével!
2011. dec. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
jaj, én is nagyon aggódtam, ugyanez volt. az én kisfiam 4050 g-al született és minket is tovább küldtek, de semmilyen problémát nem találtak szerencsére. nekünk is azt mondták, hogy magzatmáz lehetett még a hallójáratban és többnyire emiatt nem szokott sikerülni az újszülöttkori vizsgálat. Ő is belekakilt egyébként a magzatvízbe. ne aggódj, nem lesz semmi baj!
2011. dec. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a gyermekorvosunk mondta, hogy nagyon gyakori, hogy nem sikeres az első hallásvizsgálat, ennek sokféle oka lehet, nem feltétlenül van gond a hallásával. Az én kisfiamnál a kórházban kétszer is megpróbálták, de mindkétszer ébren volt és elkezdett üvölteni, ezért nem tudták megmérni és vissza kellett vinni később. A szobatársam kislányát is vissza kellett vinni, az eredmény: semmi gond nincs a hallásával. Úgyhogy ne aggódj!
2011. dec. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekünk is ez volt. Az én kisfiam is 4000 g-al született s zöld volt már a magzatvíz s neki sem sikerült az újszülött hallásvizsgálat a bal fülére. Aztán mennünk kellett ellenőrzésre, de akkor már jó volt neki. Nekünk is azt mondták, valószínűleg magzatmáz lehetett még a fülében s azért nem sikerült. Ne aggódj, nem lesz semmi gond.
2011. dec. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a megnyugtató válaszokat
2012. jan. 1. 11:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!