Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 napja kóstoltatom babámmal...

6 napja kóstoltatom babámmal az almát. ízlik neki. ma kapott délelőtt cseresznyét. Most adjak neki uzsi előtt almát? A célom egy étkezést kiváltani lassacskán, mert egyszer egy nap tápszert kap

Figyelt kérdés
a tápszert ki szeretném váltani. Adjak neki uzsira is almát, és előbb utóbb elég lesz neki uzsonnára gyümölcsöt adni? Ti hogy csináltátok? kóstoltatás után mennyi idővel evett meg nagyobb adagot a gyümölcsből babátok? mennyi idősen kezdtétek?
2009. máj. 19. 14:42
 1/2 A kérdező kommentje:
A Kismama oldalán olvastam, hogy cseresznyét csak 8 hósan kaphat, 6 hósan meggyet ehet csak . Lehet ettől valami baja???Nagyon megijedtem!
2009. máj. 19. 14:55
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most már kiválthatod az egyik étkezést gyümölccsel, vagy tejpéppel. A cseresznye jó kérdés.... nem akarok hülyeséget mondani, de szerintem ha most allergiás rá akkor 8 hónaposan is az lesz. Ne adj neki mostanában cseresznyét, és majd kiderül. Mikor adtad neki? Az almát meg összekeverheted baba piskótával, és úgy laktatobb. Aztán őszbarack, banán, körte, sütötök...stb.
2009. máj. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!