Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor díszítitek a karácsonyfá...

Mikor díszítitek a karácsonyfát? 14hós a lányom és úgy gondoltam ma este (23-án) feldíszítjük, hogy mire 24-én felébred már ott legyen a fa az ajándékokkal.

Figyelt kérdés
Másnap ebédre a nagyszülőkhöz megyünk,ezért gondoltam így:)
2011. dec. 23. 09:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mi pont így csináljuk ! :) Ma díszítünk este, reggel ébredéskor ott lesz a fa az ajándékaival. Holnap pedig lesz a játékra ideje. Ha holnap este kapná meg, szegény mire játszhatna az ajándékba kapott játékokkal, alvás lenne. Ha pedig jövős-menős a 24-e, pláne így csinálnám !15 hónapos a kislányom. Szép ünnepet!
2011. dec. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Na épp ezen gondolkodom, jó hogy kiírtad!

Én is így gondoltam, hogy késő délután előkészítem a kaját (ami paníros...), majd este ha elaludt, feldiszítjük a fát.

6 hónapos


Milyen fátok lesz amúgy?

2011. dec. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem jól csinálod ha másnap úgyis mentek ebédre, így lesz ideje bontogatni az ajándékokat. Nekem már nagyobb a lányom, 2,5 éves elmúlt, mi délután behozzuk a fenyőt és holnap délelőtt díszítjük együtt, tavaly is így volt, aztán ha felkel délután alvásból, akkor jön a jézuska :) Boldog Karácsonyt Nektek !
2011. dec. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Mi is ma díszítünk, bár még csak 5 hónapos a lányom. Holnap ebédre megyünk az egyik mamához, aztán délután, estefelé ajándékozás itthon.
2011. dec. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ma díszítek, amíg a lányom napközben alszik. Holnap még annyi más teendő van.
2011. dec. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
mi pici kora óta együtt díszitünk, mert nálunk csak az ajándékot hozza a Jézuska
2011. dec. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Mi is ma diszitünk de közösen lénykám is besegit igy terveztük holnap elutazunk nagyikhoz msánap meg 300km re másik nagyihoz
2011. dec. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mi is így csináljuk, mert holnap már főzés, ebédre meg jönnek tesómék. Így ma este, amikor elalszik a lányom, akkor feldíszítem a fát, így reggel már ott fogja várni.
2011. dec. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Mi meg holnap délután, az első alvásidőben. A másodikban főzés, stb...Előtte meg mindent megcsinálunk, amit tudunk. Estefelé odakerülnek az ajándékok is. Ma éjjel csomagolok.

(a fiam még csak 3,5 hónapos, a lányom már nagy, ő segít díszíteni, az ajándékcsempészéskor meg eltereljük.)

2011. dec. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mi is együtt díszítjük a fát a gyerekkel. Sokkal nagyobb élmény neki, ha valamit velünk együtt csinálhat.És nálunk is 'csak' az ajándékokat hozza a Jézuska.
2011. dec. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!