Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A karácsonyfát együtt díszítit...

A karácsonyfát együtt díszítitek a gyerekekkel vagy meglepetés lesz? Hány évesek a gyerkőcök?

Figyelt kérdés
Idén mi nem tudjuk megoldani a titokban díszítést, 1 éves a lányom.
2010. dec. 12. 14:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az én fiam is pont 1 éves, mi úgy tervezzük, hogy 23-án, fektetés után díszítünk. Pici fánk lesz, fél óra alatt megvan.
2010. dec. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ezek szerint reggel egyből meglátja a fát. Az ajándékozást mikorra tervezitek?
2010. dec. 12. 14:55
 3/14 anonim ***** válasza:

Én sosem értettem ezt a titok dolgot, mi mindig együtt csináltuk és nagyon jó volt. Eszembe sem jutott ilyesmi, a lányom most lesz 16 hónapos hó végén.


Bent nem lesz fa, odakint a kertet és az ablakokat díszítjük. Biztosan együtt!

2010. dec. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nálunk úgy lesz, hogy 24-én reggel befaragja a fát a férjem, délelőtt díszítünk, aztán a gyerekek elmennek fürdeni. Mire a 10 éves fiam és az 1 éves lányom elkészül, addigra már a fa alatt lesznek az ajándékok.
2010. dec. 12. 14:58
 5/14 anonim ***** válasza:

Tavaly másfél éves volt a kisfiam, s együtt díszítettük. Ezüst fenyő volt, s rettenetesen szúrós, de aggatta rá a díszeket rendületlenül. :-)

Idén is így tesszük, feldíszítjük szépen, s az ajándékot a Jézuska teszi alá az angyalokkal.

Több mesében is látta már, hogy díszítik, (Noddy, Bogyó és Babóca) s már kérdezgette, mikor lesz fánk.

2010. dec. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Rögtön reggeli után ajándékozunk, mert ebédre anyósékhoz megyünk.

Nem tudom, ahány ház, annyi szokás. Mi gyerekkorunkban apuval és a tesómmal mindig nagyot sétáltunk, szánkóztunk, amíg anyu otthon elkészült mindennel, amikor hazaértünk, kézmosás, és már csengetett is a Jézuska!

2010. dec. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
21 hónapos. Mivel látja, hogy az emberek veszik a karácsonyfát, így mi is együtt vesszük meg, és együtt díszítjük fel. (nálunk is így volt). De az ajándékot a jézuska hozza, (ha elviszem fürdetni) apa kiteszi a fa alá.
2010. dec. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Mikor én voltam gyerek, mindig meglepi volt a fa is, kb 10 éves koromig, utána együtt díszítettük. Aztán valahogy úgy alakult, hogy mikor már nekem is volt gyerekem, maradtunk ennél.
2010. dec. 12. 15:13
 9/14 anonim ***** válasza:
Mi együtt díszítünk, élvezik, és az örömük a fontos. 3 és 7 évesek, de amíg kisebbk voltak is együtt csináltuk.
2010. dec. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nálunk úgy volt, hogy a fát közösen választottuk ki, az "angyalok" díszítették fel és a Jézuska hozta az ajándékot.

Én a lányomnál már módosítok egy picit, hiszen anno nem volt ennyi tv müsor ahol kiderülhetett, hogy a szülök díszítik fel a fát. Hazudni meg nem szeretnék neki, egy gyereknek az nagy csalódás. Édesanyám még régen 4 éves korában véletlenül meglátta, hogy a szülei díszítik a fát, és akkorát csalódott, hogy örökre megmaradt benne.

Ezért inkább én is a közös fadíszítés mellett voksolok és a Jézuska csak az ajándékot fogja hozni.

2010. dec. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!