Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem unjátok még? Szeparációs...

Nem unjátok még? Szeparációs szorongás, fogzás, alszik/nem alszik, mennyit eszik stb?

Figyelt kérdés
Naponta kiírjátok, hogy így szeparációs szorongás meg úgy. És a többi marhaságot. Most komolyan! Honnan tudja egy vadidegen anyuka, vagy akárki aki a gyakorin válaszolgat, hogy mi a baja a gyerekednek, ha a saját gyerekorvosod, anyukád, vagy te magad se jössz rá?
2011. dec. 23. 14:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
85%
Milyen választ vársz úgy őszintén?
2011. dec. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon unatkozol, igaz? Menj, süss valamit vagy aludj egyet a nagy karácsonyi hajtás előtt...
2011. dec. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
bizonyos estekben bizony jo ötleteket lehet levadászni leszürni ezekböl. ezen ne akadj ki. te is tehetsz ki kérdést mást jellegüt azért van az oldal hogy mekérdezzük hátha valamelyik anyuka valami jo tanácsot tud adni
2011. dec. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
97%
Nem unom, mert ez az oldal erre való.
2011. dec. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
95%

Én azt unom, (vagyis inkább csak eléggé fáradt vagyok), hogy a kisfiam 8 hónapos kora óta tényleg minden éjjel felkel 3-4 alkalommal és csak cicin alszik vissza. Ez szerintetek szeparációs szorongás? Vagy miért nem alszik? Most 16 hónapos.


((Amúgy néha egy jó szó is elég más anyukától, aki hasonló helyzetben van, talán ezért tesszük fel oly sokan ezeket a kérdéseket.))

2011. dec. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
88%
Én nem únom, SŐT NAGYON ÉLVEZEM. De ha te ennyire únod, van egy nagyon jó ötletem számodra: N E O L V A S D !!!
2011. dec. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
96%
Őszintén, te még sosem tettél fel hasonló kérdést, amikor még kezdő anyuka voltál? Vagy ha nem tettél fel, akkor nem hiszem el, hogy nem olvastad te is figyelmesen a hasonló kérdéseket, amikor még érintett voltál te is a témában. Csak feltételezem, hogy most azért untatnak ezek kérdések, mert már túlléptél az ilyen jellegű problémákon. De ettől függetlenül ez más anyukának meg épp aktuális kérdés. Van amikor én is unom, de nem kelek ki emiatt magamból, mert tudom hogy más problémájáról és gyerekéről van szó.
2011. dec. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
82%
Kedves anyukák! Szerintetek az normális aki ezen az oldalon ilyen kérdést tesz fel?
2011. dec. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
89%
HA unod, hát menj más oldalra. Nem kötelez senki, hogy ezeket a kérdéseket olvasd!!!!
2011. dec. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
88%

Előzővel egyetértek.

Másrészt aki kérdést ír ki ide, az többnyire mások véleményére, tapasztalataira kíváncsi, vagy szeretne kicsit kommunikálni akár, stb., ahogy Te is, kedves Kérdező!:)Jogodban áll nem elolvasni, nem válaszolni, bármit tehetsz,még hülyeségeket is írhatsz.

A "nem unjátok"...típusú kérdésnek szerinted van értelme? Most komolyan, kicsit több toleranciát, emberek!

2011. dec. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!