Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi történt a lányommal?...

Mi történt a lányommal? Szeparációs szorongás? Cici hiány? Fogzás?

Figyelt kérdés
1 éves a babám, és soha nem volt vele semmi baj, most 3 napja egyszerűen nem lehet 2 percre lerakni, állandóan kapaszkodik belém. Komolyan mondom kikészültem. Nappal aludni sem akar, máskor leraktam, elaludt magától, most ringatni kell. Semmi játék nem érdekli, csak fogjam. 1 hete választotta le magát a ciciről, akkor úgy tűnt nem hiányzik neki, most mégis attól ilyen? Egyébként fehéredik az ínye, gondolom már fog lesz, azzal is régóta kínlódik, de még nem bújt elő! Meddig tarthat ez? Visszaáll magától a régi napirend?
2010. márc. 16. 20:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem elmúlik ez az össze-vissza hülye,szeles idő,és higgyétek el,visszaáll a rend.Nagyon sokunknál most ez van,nekem is fáj mindenem,egész nap cipelem a 8 kilósomat.
2010. márc. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!