Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás, mozgásfejlődés,...

Fogzás, mozgásfejlődés, szeparációs szorongás, vagy csak a meleg?

Figyelt kérdés

Kisfiam 9 hónapos.2 napja nagyon szenved,3 foga jön egyszerre,ebből az egyik őrlő,és a meleget is nagyon nehezen viseli.Ezen kívül 3 napon belül tanult meg felülni,stabilan ülni,és felállni.Eddig is rossz alvó volt,de ami most van az rémálom.Eddig,ha szólt,hogy álmos letettem a kiságyba,kicsit zenélt még magának,és elaludt,ha nem,akkor megszoptattam,és úgy aludt el.Tegnap óta viszont,ha közelítek a kiságy felé ordít,ha leteszem dobálja magát,csapkodja a kis fejét a rácshoz.Ha megszoptatom,vagy csak felveszem megnyugtatni,és elalszik,akkor sem tudom letenni,mert kezdődik előlről.Így nem tudja kipihenni sem magát,így persze egész nap nyűgös.Tegnap kínomban hagytam,hogy álomba sírja magát,de pocsékul érzem magam tőle.

Akinek van bármilyen ötlete,kérem ossza meg velem.Nagyon kétségbeesett,tanácstalan,és fáradt vagyok.


2011. máj. 25. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:

egy kicsit mindegyik.


tudom hogy még nem érti a mesét de olvass fel nyugodt hangon neki valamit akár mesét akár fejből ... meg fog nyugodni

2011. máj. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megpróbálom:)
2011. máj. 25. 11:54
 3/7 anonim ***** válasza:
SZol hogy almos ? Ezt hogy erted?
2011. máj. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Dörzsöli a szemét,és bújik.
2011. máj. 25. 12:09
 5/7 krisztivan ***** válasza:
Nem tudom hogy a te fiad mennyire szeret veled aludni,de nálunk is vannak ilyen napok.Ilyenkor odaveszem a nagyágyra,melléfekszem,sokszor még játszunk,énekelek neki és szépen elalszik.Az én fiam 8.5 hós és nem szokott velünk aludni mert nincs oda érte ezért nem is szokott erre rá,de ha nagyon nem megy a saját ágyában akkor én ezt csinálom.
2011. máj. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A fiamnál is ez van,a tegnap éjszaka maga volt a pokol.Fogzik ő is(17 hós amúgy),szerintem rágó foga jön vagy a szemfoga a többinél nem szenvedett ennyit.Hajnali 2 órától tartott a szenvedés,reggel 6-ig.Ha kihoztam hozzánk az ágyba,nem aludt,állandóan le akart mászni az ágyról meg forgolódott össze-vissza.Ha bevittem a saját ágyába,5-10 percig csend volt,aztán sírás,ordítás.Ez ment felváltva.Most szerencsére alszik,kipiheni az esti "akciót".

Nem tudsz nagyon mit tenni,ilyenek lesznek az éjszakák,néha a nappalok is még ki nem bújnak a fogai.Nekem is mondták sokan,hogy készüljek mert a fogzás nem lesz egy könnyű ment,főleg mikor az őrlő,szemfogak jönnek,hát be is jött:( Fiam rádaásul frontérzékeny ma meg hidegfront,szél....szóval szerintem éjszaka ez is baja volt.A meleget sem igen bírja,kipattog a nyaka.

2011. máj. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos most még az együtt alvás sem jön be,pedig máskor nekem is az az utolsó esély:(
2011. máj. 25. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!