Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a baj, miért nem...

Mi lehet a baj, miért nem eszik rendesen a kislányom?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hete tart ez az állapot. Éhes, sír is, hogy azonnal adjak enni. Eszik pár falatot, utána az összeset úgy kell belekönyörögni.

Aztán mivel nem eszi meg az egészet, korábban éhezik meg, mint szokott, üvölt szegényem, annyira éhes. Megint ugyanaz: eszik pár falatot, aztán könyörgés.

Biztosan éhes, mert miután beleimádkozom a kaját, akkor megnyugszik, és játszik szépen tovább.

De most így az éjszakák is rémesek. Sokszor ébred, és rengeteget iszik, gondolom éhes.

Mi lehet a baj? Elvileg foga nem jön, most jött ki az alsó kettő.


2011. dec. 24. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Háziorvosával beszéld meg ezt a problémát,lehet kezdődő cukorbetegség első tünete is.De lehet,hogy a torka fáj,vagy egyéb szájüregi kellemetlensége van(pld.aphta),ami miatt inkább hamarabb feladja.Mindenesetre ne hagyd orvosi vélemény nélkül.
2011. dec. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ismerősöm kisbabája refluxos volt és hasonló tünetei voltak. Szerintem vidd orvoshoz, jobb biztosra menni.
2011. dec. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is elvinném orvoshoz mert ez nem szokványos eset!
2011. dec. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem rohannék egyből orvoshoz, lehet, hogy mégis a foga. Állítólag akkor is fáj nekik, ha nem látod, hogy konkrétan jönne neki. Én egyébként soha nem vettem észre, csak ha már kint voltak a fogak. Próbálj neki inkább pépes kaját adni, tejet, vagy tápszert sokat. Ha 3-4 napnál tovább tart, akkor vidd el orvoshoz.
2011. dec. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a baba? És miket eszik?
2011. dec. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

10 hónapos. És cumisüvegből nem eszik, tápszert sem fogad el. :(

A pépes dolgokat is nagyon nehezen eszi, a tejpéppel is kínlódtunk. Ha ma is így eszik, felhívom a dokinkat. Lehet, hogy nem fog nekem örülni, de nem baj.

Köszi a válaszokat!

2011. dec. 25. 07:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk akkor van ilyen, ha a foga jön. Olyankor kanalasat nem eszik, csak olyasmit, amit ő rág - banán, kifli.
2011. dec. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!