Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A hozzátáplálás kezdete óta...

A hozzátáplálás kezdete óta hol zöldes-feketés (erősen sötét zöld) vagy sötétbarna a babám széklete, napi egyszer-kétszer kakil, ez normális?

Figyelt kérdés
6 hósan kezdtük,addig csak anyatejet kapott,most 7 hósak vagyunk.
2009. máj. 19. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem normalis. Az en fiam hat honapos es harom hete kezdtem a hozzataplalast. A szin nalunk is hasonlo, lenyegesen kemenyebb is, mint elotte volt. Nem mondanam, hogy szorulasa van, mert tulajdonkeppen tud produkalni, viszont nem egyszerre, vagy ket reszletben tudja le a napit, mint amikor csak tapszert kapott, hanem aprankent termel, szinte minden pelusban van egy kicsi. Jah es rengeteget dolgozik vele...

Az ove is szinte mindig sotet, kiveve, amikor ceklat kap. Cekla utan sotetbordos-lilas kb ket napig. :-)

En ugy tudom, hogy a szin, allag es gyakorisag valtozas teljesen normalis a hozzataplalas elkezdesevel, ha viszont ugy latnad, hogy szinte olyan formaban jon ki az etel, ahogy o megette, tehat emesztetlenul, az lenne rossz, mert az azt jelentene, hogy a szervezete meg nem tud vele mit kezdeni. Akkor kellene felfuggeszteni egy idore a hozzataplalalast.

2009. máj. 20. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm! megemésztett,az biztos,csak furcsa volt az aranysárga kaki után. köszönöm mégegyszer a válaszodat!
2009. máj. 20. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!