Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szoktassam le kislányomat...

Hogy szoktassam le kislányomat hogy ha le akarom rakni, ne ordítson rögtön és ne akarjon rögtön visszamászni?

Figyelt kérdés
Egyedül vagyok itthon vele, a házimunkát meg nem csinálja meg senki helyettem. Lányomat igyekeztem nem elkényeztetni, nem kapkodtam fel minden nyöszörgésre, most mégis ez van. Miért:
2009. máj. 20. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Rakd le, es ignorald. Kegyetlenul hangzik, de hagyd orditani, majd megunja. Tegyel be neki valami jatekot (ha mar eleg idos hozza), majd megtanulja lekotni magat.
2009. máj. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt hiszem rosszul fogalmaztam. Akkor csinálja ezt mikor csak úgy lerakom a szőnyegre, és kijön utánam és ordít a nappali közepén. Szoktam hagyni sírni egy kicsit, de akkor mászik Rám, húzza le a nadrágom és szó szerint üldöz.
2009. máj. 20. 11:47
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
A kisfiam is csinálta pedig ő se volt felkapatott.Lehet hogy furán hangzik,de mondtam neki hogy most anyának dolga van és addig bekapcsoltam a minimaxot neki.De volt hogy ez se használt,akkor én is felvettem.Nehéz dolog ez,de néha hagyni kell őket sírni,sajnos.De viszont ha most kb. 8 hós a babád akkor szeparációs szorongása van,ez minden babánál előjön,van akinél kissebb fokon van akinél jobban.Elmúlik,csak mndig mondd neki,hogy szereted de most dolgod van.Kitartás.Remélem segítettem.
2009. máj. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget. Amúgy most 10 hónapos
2009. máj. 20. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!