Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyafüggő? Mit csinálnátok a...

Anyafüggő? Mit csinálnátok a helyemben? Többi lent!

Figyelt kérdés
5,5 hónapos babám néhány héttel ezelőttig jól eljátszott egyedül és 1-2 órát simán elvolt a mamával, amíg én elfutottam ügyeket intézni. De most?!?! Minden megváltozott. Nem nagyon játszik el egyedül,sír, ha nem lát, a mamával sincs el, fél óra után keservesen sír. Pár hét múlva 5-6 órás elfoglaltságom lesz és nem tudom magammal vinni. Apa vagy a mama fog rá vigyázni. Na de mi lesz így???!!!! Végig keservesen fog sírni????? Ti mit csinálnátok a helyemben??? Hogyan tudnám "edzeni" egy kicsit a távollétemre???

2011. dec. 27. 11:45
 1/4 anonim válasza:
Nagyon pici még,ez napról napra változik.Miénk 15 hónapos,egyik héten apafüggő,utána meg anya függő,mikor mi kapja el,de napról napra változik.Ilyenkor még bőven mellette a helyed szerintem.
2011. dec. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Már okosodik :) Ne aggódj, megszokja a helyzetet.

Nálunk a 3 éves máig kérdezgeti, hogy anya hol van, ha más vigyáz rá. Borzasztó.

A kicsi jobban elvan bárkivel (1,5 éves), de ő is nagyon anyás lesz, ha megjövök. Éjjel is képes ellenőrizni, megvagyok-e.

Játsszál kukucs játékot vele, akkor rájön, hogy anya eltűnik, aztán visszajön.

2011. dec. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mellette is vagyok éjjel-nappal, imádok vele lenni, jól elvagyunk, játszunk, csavizunk, énekelünk.... csak akkor hagyom másra, ha tényleg nem tudom magammal vinni és pár hét múlva ez lesz. Félek tőle nagyon, hogy mi lesz, de nem tudom magammal vinni...
2011. dec. 27. 12:02
 4/4 anonim válasza:
Max kiorditja magát,végülis nagy baja nem lesz,erősödik a tüdeje.
2011. dec. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!