Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van vicces történeted a...

Van vicces történeted a gyermeked nevével kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2011. dec. 22. 21:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%

Pont most írtam le itt az egyik kérdésnél ("Hogy hívják a kisfiad") de megosztom itt is, ha nem baj.


Szóval, Soma a neve és lánynak anyakönyvezték.... "Miért, az fiú név....?" Talán Soma mama gésából (vagy mi a művész neve) indultak ki, fene se tudja :)

2011. dec. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 krisztivan ***** válasza:
94%

Hajaj..és még csak 15 hós:-)

Kisfiam neve: Csege ,na innen lehet következtetni hogy mindenki Csengézi először.Amikor mondtam a szemész dokinőnek hogy nem Csenge azt mondta rá - gondoltam mert olyan fiús az arca.:-)

De a legelső vicces,popsikenőcsöt ki kellett kevertetni,másnap menni érte.Kis bilétán állt a neve

Kis-Varga Csenge.Ez így szép csak az Ő neve Kis-Vanka Csege.:-))

2011. dec. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
56%

A micsoda nőből kaptam a nevem,amiben ugye a főszereplő nő egy k.rva és a neve Vivien.Hál' istennek a személyiségünk nagyon távolálló :D

17l

2011. dec. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
92%

#1:

Mert őróla még nem hallottak:

[link]

2011. dec. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

A mi sztorink:

Nálunk ha beleegyeztél, akkor a helyi rádióban bemondták az elmúlt 24 órában született babákat, akiknek a nevét, súlyát, hosszát a szülésznő diktálja be. Kislányomat is bemondattuk, ahogy pár éve a tesóját is. Be is mondják: xy-nak P. Villő nevű kisfia született. Reklamáltam is egyből, de a mai napig ne mértem, ha valaki nem ismeri a nevet akkor miért nem kérdez?

2011. dec. 22. 21:42
 6/24 anonim ***** válasza:
95%
Kisfiam Attila - nagybátyja után. De az a poén, ahogy a nagybácsi kapta a nevét. Ő 7 hónapra született, és anyósomék még nem is találtak ki nevet, hogyan fogják hívni majd a gyereket, hisz úgy gondolták, majd 2 hónap múlva fog megszületni. Ahogy anyósom feküdt a szülészeten, kérdezte a doki, hogy akkor mi lesz a gyerkőc neve? De anyós nem figyel, mert egyszer csak belépett a helyiségbe egy ismerősük, aki beteghordó volt, és Attilának hívták. Anyósom meg hozzászólt: Te vagy az, Attila? A doki meg szépen beírta ezt a nevet. Hát így lett a párom testvére Attila, és az én kisfiam is Attila. :)
2011. dec. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
45%
a Villőről én is azt hittem, hogy fiú név már bocsika.
2011. dec. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Nincs is azzal semmi gond, ha fiúnévnek hiszi valaki, rengetegen annak hiszik. Már többször megkérdezték a neve hallatán, hogy "és miért van ez a gyönyörű kisfiú kislányruhában?".

De! Ha valaki médiában dolgozik és ilyen dolgokkal foglalkozik, akkor igenis nézzen vagy kérdezzen utána ha számára idegen névvel találkozik.

2011. dec. 22. 22:07
 9/24 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom másnak ez mennyire lesz vicces, mi minden esetre jót mulattunk a 88 éves dédimamán.

Kisfiam neve Zétény. Mama még sose hallott ilyet, meg is kérdezte jópárszor. Olyan 2hónapos kora körül mikor látogatóban voltunk dédinél, megkérdezte a kisfiamtól, h „Hogy vagy Zétányka?”. :-) Persze mindenki nevetni kezdett, és mondtuk neki, h hát nem úgy hívják Mama! Mire ő értetlenül nézett ránk vagy 1percig, majd elkezdett kotorászni a zsebében, és elővett egy cetlit. Elolvasta, majd megmuttatta nekünk is. Felírta rá, h ZÉTÉNY, de még így se sikerült megjegyeznie. :-)

2011. dec. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
:) A mi dédink minden dédunoka születésnapját bekarikázza a naptárba. Csak a dátumot. A kislányunknak a nevét is mellé írta nagy betűkkel.
2011. dec. 22. 22:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!