Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Köd = Hidegpárásító? Ha...

Köd = Hidegpárásító? Ha ködben nem lehet kivinni a babákat, akkor miért lehet hidegpárásítót használni a szobájukban? Az ugyanaz, nem? Mármint a köd és a hidegpárásító.

Figyelt kérdés
2011. dec. 27. 18:00
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
köszi Ibolyka:)
2011. dec. 27. 21:07
 12/26 anonim ***** válasza:

Ahol én dolgozom, ott is hatalmas "ködöt"/párát csinált mindig a párásító!

Mi az, hogy száraz pára??? - Nekem ez kicsit paradox... (de utána nézek)

Szerintem ott rejlik a különbség, hogy ha köd van hideg is van - és a kettő együtt nem túl egészséges.

2011. dec. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

"Száraz" pára = nem csapódik le a bútorokra és nem lesz nedves a fal, az egész lakás miatta.

A ködben meg minden tiszta vizes, mindenhová kiülnek a vízcseppek.

2011. dec. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

21:10 vagyok - az általam használt (több féle) párásító közelében lecsapódott. Szerintem minden pára lecsapódik valahol, csak nem mindegy, hogy mennyire porlaszt a gép.


Utána néztem: nem adott a google választ a "száraz párára" :(


Nem vitatkozni akarok, csak tényleg érdekelt.

2011. dec. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
nálunk nincs víz a berendezesen,viszont hasznalat utan vekony reteg feher por van a butorokon.
2011. dec. 27. 21:41
 16/26 anonim ***** válasza:
Nem tudományosan írtam, csak a hidegpárásítóban épp az lenne a lényeg, hogy ne legyen minden tök nedves. Persze hogy nem száraz, de épp ezért volt idézőjelben.
2011. dec. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

szia!

Én kérdeztem,hogy milyen típusú.Nekünk is Hauser,akkor ez ilyen sajnos.Nálunk csere lesz az tuti.

2011. dec. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 TKI Ibolya ***** válasza:
Próbáld ki,hogy nem maximumon nyomatod hanem kisebb álláson.
2011. dec. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 TKI Ibolya ***** válasza:
Nálunk esténként minimum3 órát megy a lefekvés időszakában kb.:19-22 óráig.
2011. dec. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Na azt mondták az okos emberek, hogy azért LEHET "köd", mert maxon működtetjük:-)

Nem kell lecserélni, ha kisebb helyiségben használjuk akkor nem kell maximumra tekerni, ha nagyobb helyiségbenhasználjuk akkor lehet maximumra:-)

Na majd meglátjuk.

2011. dec. 28. 09:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!