Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is a fejére húzza a...

Másnak is a fejére húzza a babája a takarót? Hogyan tudnám erről leszoktatni? Félek tőle, hogy ebből még baj lesz.

Figyelt kérdés
Próbáltam már a hálózsákot is, de azt nem szereti. A kisruháját is felhúzza, a sapkáját meg le az arcáig. 3 hónapos. Köszi mindenkinek a választ!
2011. dec. 27. 19:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%

Nem fél esetleg valakitől vagy valamitől?

Ha egyedül hagyjátok pár pillanatra, akkor nyűgös, sír?


Játszottatok vele kukucs játékot?!

2011. dec. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem fél. Nem is sír. Kukucskát csak az alvós kendővel játszottunk nem a takaróval. Most akkor csinálta mikor aludni akart.
2011. dec. 27. 19:28
 3/12 anonim ***** válasza:

Kb fél éves koráig mindig így aludt a fiam. Már pocakban is folyton a lepénybe fúrta az arcát, egyszerűen szeret így aludni. Nem egyedi eset, nagyon sok babát tudok, akik így alszanak, nincs ezzel semmi baj.

Én mindig raktam egy plusz textilpelust neki, amit kedvére a fejére húzhatott, jókat durmolt alatta. A textilpelus alatt tuti nem fog megfulladni. :-)

2011. dec. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Akkor jó! Megnyugodtam kissé. :) A mi lányunk is a méhlepénybe fúrta a fejét annó. Ezért nem sikerült a 4d sem. Befordult a méhlepényhez a köldökzsinórt is maga elé húzta. :) Lehet így érzi magát biztonságban.
2011. dec. 27. 19:39
 5/12 anonim ***** válasza:
az en kicsi fiam 2 eves es miota mar tudja magatol huzgalni a takarot allandoan uigy alszik el hogy a fejere huzza, sot nem alszik el a takaroja nelkul
2011. dec. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

9 hónaposom kb. 4 - 5 hónapja a fejvédőt húzza az arcába, és CSAK úgy tud elaludni.

Ha nagyon zavar téged, rakd hálózsákba!

2011. dec. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az en kisebbem, a leanykam 5.5 honapos, es oldalra fordult mindig, a bal oldalara, de eloszor kitornazta magat a kisany szelere, es ott oldalt fordulva a jobb kezecskejevel megfogta azt a vedo textilt ami a kisagy racsara van kotve (nem tudom mi a neve), es belefurta az arcat. Egeszen ma esteig, ma csakis hason volt hajlando elaludni. Engem is nagyon nyugtalanit.
2011. dec. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%

hogyhogy nem szereti a 3 hónapos baba a hálózsákot? mert érzi, hogy az nem ruha hanem zsák? na ne már :) azért túlzás, hogy egy 3 hónapos babára nem adunk hálózsákot mert nem szereti :D

a takaró tényleg veszélyes, csapból is ez folyik, hogy 1-1,5 éves kor alatt se párnát, se takarót ne tegyünk a kiságyba mert veszélyes...

2011. dec. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Semmi baj ezzel!Így zárja ki a külvilág ingereit és így nyugszik meg!

Én 30 éves vagyok de a mai napig úgy tudok csak aludni hogy a takarót a fejem búbjáig felhúzom!

Én is azt gondolom,hogy ha aggódsz akkor inkább tegyél be neki erre a célra egy textilpelust azon keresztül tud jobban levegőt venni!

Nagyon édes lehet a kicsikéd ahogy a sapiját belehúzza az arcába!

2011. dec. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi babánk sem szereti a hálózsákot. 3 éjszaka nyugtalanul aludt benne, állandóan felsírt. A következő éjszaka anélkül aludt, ezt adtam rá (body, tipegő, vastag polár tipegő), átaludta az éjszakát. Nálunk is ezt csinálta nyáron, a felsőt a nadrágba kellett tenni, mert a fejére húzta mindig. Most pelenkával alszik, de az arcát is betakarja és bele van betegedve, hogy a babakocsiban nem tudja megfogni a ruhácskáját mivel bundazsákban, kesztyűben van.
2011. dec. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!