Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ide írnak a 2-3 éves...

Miért ide írnak a 2-3 éves gyerekek anyukái?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasom: "25 hónapos fiam..." stb.

Azt hiszitek, hogy a kisgyereketek még baba?


2011. dec. 27. 21:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
úúúú.nem mindegy az neked?
2011. dec. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Miért, Téged zavarnak? Én speciel örülök neki, ha a tapasztaltak tanácsait olvashatom. Sokat segítettek már.

9 hónapos Baba anyukája

2011. dec. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi van ma a kérdezőkkel??

Minden második csak provokáló kérdéseket tesz fel! Nem tök mindegy, hol kérdez az ember? Lehet, hogy abban a témakörben több a hozzáértő, mint a másikakban...

2011. dec. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hajaj.. nem a válaszaikra gondolok, hanem a kérdésekre.
2011. dec. 27. 22:01
 5/18 anonim ***** válasza:
86%

Ha kérdéseket írnak ki, akkor gondolom, válaszolnak is. Nyilván, amikor a Babáik betöltötték a 12 hónapot, akkor nem szedték a sátorfájukat, hanem itt maradtak :-)

Szerencsére, én örülök nekik :-) Én is maradni fogok még egy darabig!

És igen, valahol nagyon is babák még a 2-3 éves gyerekek is!

2011. dec. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vettem észre, hogy a pelenkás kisgyerekeket még babáknak tekintik sokan. Hiszen amíg pelusos a baby, addig sok-sok hasonló gond merülhet fel egy 24 hónaposnál, mint egy 6 hónaposnál. Gondolj bele, hogy mennyi a közös téma etetés ügyben is, mert sok "baba" még 2 éves kor körül is használ cumisüveget, pelenkát pl. Vagy ott van az orrszívás, a lázcsillapítás, az ekcéma, bőrproblémák témája, az is előfordul ugyanúgy 2 és fél éves korban, mint 4 hónaposan. Hát szerintem ezért is írnak ide.:)
2011. dec. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%
Én sem értem mi van most egyes kérdezőkkel!Ezek akkora nagy problémák???Nem mindegy neked hova teszi fel a kérdését és hogy ő még babának tekinti a huszonhónapos babáját???
2011. dec. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Oké, nem akartam senkit gerjeszteni. A 91%-os válaszoló által megértettem.
2011. dec. 27. 22:33
 9/18 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem sem baba már a 2 éves kisgyerek, ez engem is kiakaszt, mikor ennyi idős gyerekeket babának tekint az anyjuk. Értem mire gondolsz. Viszont az velem is előfordul, hogy ha felteszek egy kérdést akkor oda írom ahol több válasz várható, ez pedig a "baba"-kategória, mert biztos hogy itt nézelődik a legtöbb anyuka. Aki meg nem tudja a választ az úgysem válaszol remélhetőleg.
2011. dec. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
3éves korig számit egy kisgyerek babának. (nem csecsemőnek az más megint!!) hiába nagy már, s nem babát mondanál rá hanem már kész kis gyerkőcöt.:)
2011. dec. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!