Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves babátokra adtok még...

1 éves babátokra adtok még rugdalózót?

Figyelt kérdés
Sok babás ismerősöm már nem használ!
2011. dec. 28. 08:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én nem adtam, de ő augusztusi baba. Este lábfej nélküli rugdalozóban alszik egyébként.
2011. dec. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én már olyan 7 hónap után nem használtam,mert már kezdett fel állni és nem volt olyan kényelmes mint naciban,zokniban,amikor meg el kezdett lépegetni akkor meg pláne.Csak alváshoz használunk rugit.
2011. dec. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A 2 éves fiam még mindig rugdalózóban alszik:) Bár azt hiszem, már lábfejes pizsama a neve, de teljesen olyan, mint a rugdalózó:)
2011. dec. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Rugiban alszik (alatta body), vagy lábfejes gatyában bodyval, mert hűvös van, és a takarót mindig elhagyja, a zoknit leveszi. Meg különben is cuki :)))

Mondjuk nappalra már kb fél éves kora óta "rendes" ruhát kap. Amíg a kis nacik meg pólók állandóan csak összevissza csúsztak rajta, addig nappal is rugiban volt.

2011. dec. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én már 3 hónapos kora óta nem adok rá, mert kihúzza a lábát belőle és nem tudja visszadugni.
2011. dec. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A lábkihúzást nekem csak a "béna" szabású rugdalózókban csinálta a baba, normális fazonút a mai napig kap aludni.
2011. dec. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nappal ruci, este alváshoz rugdalózót adok rá.(1,5 éves)
2011. dec. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ejszaka rugdalozoban alszik meg body. Nem csúszik fel a derekánál, lábfejét is takarja. Reggel redes ruhába oltoztetem.

1 éves

2011. dec. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az én 22 hónapos kislányom is rugdalózóban alszik, amúgy kb. 1 éves kora óta nem adok rá napközben.
2011. dec. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én adtam. Még a mai napig van olyan hogy azt kap. Főleg éjjelre ha hidegebb van,de ő nem alszik el benne csak a bodyban.Ma már lábfejnélküli rugiban van. 20hós.
2011. dec. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!