Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyümölcslével lehet hígitani...

Gyümölcslével lehet hígitani a fözeléket?

Figyelt kérdés
2008. márc. 29. 08:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ hány hónapos a baba.

Ha nagyon higítani szeretnéd inkább húslevest használj,vagy vizet.A gyümölcslében túl sok fölösleges dolog van,tartósítószer,cukor...erre semmi szükség.

2008. márc. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
5 hónapos.Én baba gyümölcslét gondoltam cukor nélkül.Nem akar inni a baba semmit,de már kétszer kap fözeléket egy nap.Tegnap nem nagyon akarta enni a répát, felöntöttem sütötök lével és ugy nagyon ízlett neki.A húsleves lé nem korai még?
2008. márc. 29. 09:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit furcsa ez a gyümölcsleves higítás, én nem keverném. Inkább hagyj benne több főzővizet, vagy öntsd fel húslevessel. Ha hús nincs benne, akkor nem lesz baj, ez csak az íze, amúgy is egy hónap múlva már ehet húsos dolgokat is. Én az 5 hónapos fiamnak a húsvéti sonka levében főzök főzeléket, semmi baja nincs tőle, nagyon szereti.
2008. márc. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Ha szopik még a babád akkor nem kell hogy mellé igyon, ha nem igényli.A lányom 9 hós volt amikor először elfogadott más folyadékot.A főrelékben hagyj több főzőlevet, vagy hígíthatod anyatejjel, esetleg babatejjel.De a husi leves is nagyon jó.Ilyenkor már azértnyugodtan adhatsz neki azt is jól turmixolva.Ha először nem tetszik neki a répa íze, próbálj mást adni neki, és térj vissza a répára 1-2 hét múlva.Először nem fog többet enni 1-2kanálnál.A folyadék meg a cici mellett nem fomtos.Nálunk is így volt.Jó babázást kívánok.
2008. márc. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!