Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A baba érkezése után mikor...

A baba érkezése után mikor volt hullámvölgy a kapcsolatotokban? És miben ütközött ez ki? Hogyan lettetek túl rajta?

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem törvényszerű,h lesz.Legalábbis nálunk 9 hónap alatt nem jelentkezett,sőt jobb a kapcsolatunk,mint valaha volt..
2011. dec. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
16 hós a gyerekem, hullámvölgy még nem volt, mármint nem tudom, te mit értesz rajta, de én arra gondolok, hogy nem volt olyan időszak eddig, ami miatt elhidegültünk volna egymástól vagy valamelyikünk fel akarta volna adni vagy nagyon összezörrentünk volna. Olyan persze volt, hogy eltérő véleményünk volt egy- egy nevelési kérdésben, vagy hogy a párom szerint ideje volna rendesen pihennem, mert türelmetlenebb vagyok stb., de ezt nem nevezném hullámvölgynek.
2011. dec. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát most eléggé fáradt vagyok már, de holnap este megígérem, hogy visszahuppanok a gép elé és elmesélem a történetemet, ami nem habostorta.Bizony nem mindenkinek full harmónia a kapcsolata, a miénk nagyon megsínylette a gyerekvállalást, főleg a terhességet.Na majd holnap...
2011. dec. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!