Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem képes 22 percél...

Miért nem képes 22 percél tovább aludni a kiságyában?

Figyelt kérdés

4,5 hónapos, kikészít, lerakom-elalszik-fasza minden. 20-25 perc múlva mint aki teljesen okés,felkel. Nem BÍROM!!!!! semmit nem bírok csinálni!!!! Még egy jót wczni sem! Ha meg fent van egyfolytában nyüglődik...(gondolom a foga) A legrosszabb hogy a nővére se tud aludni tőle,mert ugye leteszem-felkel, leteszem a nagyot ő meg nem bír elaludni a sírástól. Kivagyok...


Mindenki azt sulykolja hogy 20 perc mire egy baba elalszik,bakker akkor neki 2 perc a mélyalvás oszt kész...SZERINTEM EZ NEM NORMÁLIS!!!!!!segítsetek!!!


2011. dec. 28. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én lányom ugyanígy volt!! Néztem az órát: a 20. vagy a 25. percben felébredt mindig. Ordítva!!! Semmit nem tudtam tőle csinálni. Emléxem, már bőgtem. Aztán pont ezért vettünk neki egy Adamo hintát. Bevált. De addig hogy legalább ő kipihent legyen folyton toltam a babakocsiba, mert abban aludt. Nem tudom hány km-t gyalogoltam naponta, de sokat!!! A dokinéninek is panaszkodtam, nem tudott rá mondani semmit. Neki a 20-25 perc nyilvánvalóan kevés volt, hiszen folyton fáradtan ébredt. Sajnos a konkrét ok nálunk nem derült ki.
2011. dec. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáld más helyen altatni, az én lányom igaz nagyobb volt mát kb. 8-9 hónapos, a kiságyban max 0,5 órát aludt. Szobájában a szőnyegen egy vastag paplan volt leterítve azon játszott, eygszer a párommal játszott és a párom úgy gondolta, hogy kezd álmosodni a ygerek, maga mellé vette a földön és elaludt, 2 órát aludt. Attól kezdve hónapolig ott aludt délután, alá raktam még vastag plédet összehajtva és nem fázott meg. Igaz anyukám furcsálta a dolgot, de így leglább kipihente magát.
2011. dec. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
kipróbálom ezt :) köszönöm :)
2011. dec. 28. 14:43
 4/4 anonim válasza:
Éjszaka alszik a kiságyban?
2011. dec. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!