Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik kiírás volt a jó...

Melyik kiírás volt a jó azoknál akiknél a menstruáció szerinti és az ultrahang szerinti eltért egymástól?

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak 4 nap különbség volt a kettő között a 12 hetesig, így nem is foglalkoztak vele, és a végén valóban 4 nappal később jött:)
2011. dec. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem végig 2 héttel nagyobb volt az UH szerint, de a mensi szerint számolt napra pontosan érkezett a fiam.
2011. dec. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mensi alapján 19-e volt, Uh szerint 12.-e lett volna. 14.-én született:-)
2011. dec. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

a 0. ultrahang azért van, mert akkor még minden magzat ugyan akkora, így pontosan meg tudják állapítani mikor fogant.

akkor kerül kiírásra a mama, és az már nem fog változni a 9 hónap alatt, hisz a 12. héttől már az öröklött dolgok is kijönnek, pl. ha apuka magas, a baba lehet 2mm-el nagyobb ami akkor még sokat számít, így idősebbnek írja be a UH, de nem változtat a dolgon.


az meg, hogy mi jön be... ez elég nagy hülyeség, minden bántás nélkül, a nők 10%-a szül csak a kiírt napon, nem egy lottószelvény... :)

2011. dec. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha a lányomon múlt volna, akkor még most is terhes lennék.


Július 11-re voltam menszivel kiírva és nélküle pedig augusztus 9-re mondta a terhesgondozóban a felülvizsgáló nőgyógyász.

Végül július 15-én született császárral a lányom, de már bőven időn túl, mert aznap már a méhlepény állapota is kritikus volt, a többiről nem is beszélve.

Egyébként teljesen átlagos gyermekünk született: 3050 g, 52 cm.

2011. dec. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

En csak 1 idopontot kaptam az utolso menszeszhez viszonyítva. Nem tudtam megmondani, hogy pontosan mikor mozdult meg a baba. A menszeszemet 28 napra számolta, de valojában az utobbi idoben 30-35 nap kozott volt. így csak 4 napot húztam rá a kiírt idoponthoz. Szerintem nálam az ultrahangos becslés nem jott volna be, mert a lányom 4490 g-mal szuletett. Ugyhogy a súlyához viszonyítva korábban kellett volna szulnom.


1 éves kislány anyukája

2011. dec. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6 hetes UH napra pontosan adta mindkettőt, (4-4 nap eltérés volt). A későbbi UH-k már nem pontosak, nálunk már a 12 hetesen is mindkettő 1 héttel nagyobb volt az átlagnál, huszonxhetesen 2, harmincxhetesen 3 héttel voltak nagyobbak UH szerint.
2011. dec. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mensi szerint márc. 19., uh szerint ápr. 4. volt, ápr. 3 lett belőle.
2011. dec. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!