Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menstruáció szerint nov5 re...

Menstruáció szerint nov5 re vagyok kiirva de az utolsó ultrahang szerint29re szept ez csak a méretet mutatja vagy elképzelhetö hogy hamarabb szülök?

Figyelt kérdés
2009. okt. 26. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
mármint okt.29-re? mert az elképzelhető,hogy 6-7 nappal most előbbre értékelik a helyzetet.. de hogy szeptember 29-én szültél volna és nem tudnál róla, azt kizártnak tartom :)
2009. okt. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
bocsi igen okt29re :-)
2009. okt. 26. 14:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem jelent semmit. Ezt az átlagos babamérethez viszonyítják, de sok 4 kg feletti baba van. A családodban mekkora babák születtek? Mennyire vagytok magasak a pároddal? Nekem végig azt mondták, hogy a baba 2 héttel nagyobb a koránál, de mégis 1 héttel túlhordtam. Jó nagy is lett, 4,17 kg. Most másfél éves, és 1 fejjel magasabb a kortársainál. A férjem is magas, meg én is.

Szóval ez nem jelenti azt, hogy előbb fogsz szülni.

2009. okt. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A baba mérete szerinti kalkulációt mutatja a szeptember 29.
2009. okt. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!