Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Most akkor mikor fogok szülni?...

Most akkor mikor fogok szülni? Az utolsó menstruáció alapján júl.4-re, viszont az ultrahang alapján jún.20-ra vagyok kiírva. Ez a különbség a terhesség eleje óta megvan. Akkor hogy készüljek?

Figyelt kérdés
2008. máj. 14. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha az eleje óta megvan a kül,akkor inkább a másodikra,de legyél úgy,hogy az első időpontra már legyen együtt a kh-i csomag.Addig még van kézi vizsgálat,majd kiderül,hogy mit mond a doki.
2008. máj. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy vagyok. A naptár szerint júli 6., az uh alapján júli 15. Majd meglátjuk, mikor dönt úgy a kis pocaklakó, hogy már szeretne kijönni. Én a korábbi dátumot érzem igaznak, de lehet akármi. Készülök az első időpontra és akkor nem érhet meglepetés.

További szép babavárást és könnyű szülést neked!:-)

2008. máj. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 30.hétig 2-a és 20-a volt az időpont.Utánna a bébi ugrás szerü fejlődést mutatott így a következő uh-án már egyezett a két időpont.Biztosra sosem lehet tudni,készülj a korábbi időpontra,így nem lehet gond
2008. máj. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

sziasztok,utolso mensesem szept 18án volt és egy időpontom van eddig jun 24.énis kiváncsi vagyok kihúzom e addig.:)

boldog babavárást:)

2008. máj. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

sziasztok! Nekem az utolsó mensi szeptember 17 e szerint június 23 és az uh szerint is. a doki szerint július 4. Remélem az első lesz.

35 hetes kismama

2008. máj. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
na hello most olvastam ezt a kiirásodat,és kiváncsi vagyok h mikorra jött a baba .mert álltalábba mindig a naptár szerint jön egy két nap csusszásal
2014. jan. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
utolso menstruáciotol kell számolni terheséget szülés akkor lesz
2016. jan. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!