Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor és hogyan hagyta el...

Mikor és hogyan hagyta el babád az éjszakai evést?

Figyelt kérdés

4,5 hónapos a kisfiam eddig 2x kelt enni éjszaka fél 4kor és fél 7kor (kb 10től 8ig alszik). Ma hajnalba is felébredt fél 4kor, de hiába tettem mellre nem akart enni, megharapta majd kiköpte a cicit. Próbáltam a másikra tenni, de ugyanezt csinálta. Aztán ivott vizet és visszaaludt. Minden ugyan úgy csináltunk lefekvésnél és éjszaka is ahogy szoktunk. Reggel a szokott időben ébredt és evett is

Lehet hogy csak megszokásból ébredt és nem volt éhes?

Ha felébred ma éjszaka is vizet adjak neki?


2011. dec. 28. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha elég neki a víz az tökéletes,nem is kell akkor etetni..Ha pedig nem jó neki a víz és éhes akkor azt úgyis jelzi neked...

Én örülnék ha nem enne már éjjel 1 éves a kicsi....(igaz pép hamit kap higítva éjjelre,vagy tejet)anyatej már régen nincs ...

Kisfiam nagyon sokáig....kb 1.5éves koráig rendszeresen evett éjjel is...majd 3éves koráig minden éjjel felkelt inni..most már végre egy mukkanás nélkül átalussza az éjszakát:-)Kislányomnál is ez a cél...

Ügyes a picid ha már ilyen jól alszik..hogy csak inni kér éjjel...

2011. dec. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha elég neki a víz,akkor ne etesd.Nekem a most 7 hónapos babámnál is előfordul,hogy megébred éjszaka,de nem eszik,csak felébred,ki tudja mi miatt,max iszik de azt se mindig majd szépen vissza alszik.
2011. dec. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ha elég neki a víz akkor ne tedd cicire!

Nagyon ügyes babód van!

2011. dec. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!