Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik együtt alszanak a 6...

Alaszka kérdése:

Akik együtt alszanak a 6 hónapos körüli vagy nagyobb babával, leírnátok hogy zajlik egy esti altatás? Fekve, ringatva, mikor ébred legközelebb stb, kényelmes-e nektek, stb?

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
16 hónapos is érdekel? :)
2011. dec. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2 eves kislanyunk van. mindig problema volt az elaltatas ezert 1.5eves kora ota vele aludtam egy szobaban.o a kisagyban en egy normal agyon.mindig igenyelte a simogatast es faraszto volt behajolni a ketrecben.ezert kevettuk az egyik oldalt es osszetoltuk az agyat. igy mar konnyebb volt es jobb mindkettonknek.aztan ahogy 2 eveskorul lett azaz 2 honapja mar nagyon apas kezdett lenni es nem akar aludni csak sirt mindig ki akart menni az apjahoz. ok ,akkor a kiagyatattetuk a mi halonkba a francia agy melle. igy 3-an alszunk egyutt. nincs altatas akkor alszik el amikor beajul. en egesz nap dolgozok szinte sosincs velem ,ha lefektetnem 9-kor akkor napi egy orat lennek vele csak es akkor is csak a furdes es altatas idejen. van hogy 11-kor alszik el vagy kesobb. addig jatszunk az agyban ,szeretgetem ,hancurozunk. mi igy csinaljuk!
2011. dec. 29. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2/2 vagyok. a hetvegeket es az unnepeket imadom legjobban mert akkor delben a ñappaliban alszunk ,lefekszek a heverore o es jatszogat ,meset nez en szunyokalok.ha elamosodik felmaszik mellem vagy ramfekszik,es alszunk egyutt. van hogy en hamarabb alszom el mint o es csak arra ebredek hogy ott szuszog mellettem! nagyon jo mindkettonknek!
2011. dec. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kislányommal másfél évig aludtam egy ágyban, mert addig szopizott éjjel is. Utána is a szobájában maradtam, mert éjjel többször ébredt. Cicin aludt el mindig, leraktam, aztán mentem a másik szobába apához, amikor már aludni akartam, akkor mentem vissza a kicsihez.

A fiam 16 hónapos, még szopizik éjjel, a gyerekszobában alszom továbbra is, a lányom a saját ágyában, a fiam mellettem egy kétszemélyes fotelágyon. Ő elalszik szopi nélkül is, így nem mindig én altatom, van, hogy apa fekszik mellé. Egyszerre rakom le a két gyereket, ha elalszanak, még otthagyom őket és kijövök (8 körül fekszenek).

Soha nem bántam meg az együttalvást, nálunk ismeretlen fogalom az éjszakázás, az éjjeli sírás, hiszen ha felébredtek, csak rácsatlakoztak a cicire és már alhattunk is tovább. Olyan is van, hogy simán csak lerakom mindkettőt és szépen elalszanak egyedül, nincs balhé, mert tudják, anya kicsit később úgyis jönni fog.

Most is babát várok, remélem, a fiam is úgy csinálja majd, mint anno a lányom, hogy szépen beszokik a saját ágyába teljesen magától, minden kényszer nélkül, mert a legkisebbel sem szeretném máshogy csinálni, az együttalvás nekünk eddig tökéletesen bevált.

2011. dec. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Érdekel a nagyobb babával is, de inkább várnám még azok válaszát, akiknek kisebb van. Enyém 6 hónapos. Az is érdekel ahol kicsi és nagyobb is van. Nálunk a nagy 4 éves, együtt nem lehet őket altatni...
2011. dec. 29. 12:16
 6/8 anonim ***** válasza:

6hónapos a fiam.Közöttünk alszik már 2 hónapja.Mi este 8 kor fürcsizünk, utána van a vacsi és utána alszik.

Az ágyat ugy csinálom, hogy apától párnákkal választom el és jobban magam felé fektetem. Bár sokszor keresztbe fordul, arrébb kúszik. Attól nem tartok, hogy ráfekszünk, mert sokkal óvatosabban fordulunk. Biztos a tudat hogy köztünk van.Amúgy engem nagyon megnyugtat hogy hallom szuszogni magam mellett.

2011. dec. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! A vacsi már fekve van, vagy ölben eszik? Utána mikor ébred legközelebb? És éjjel hányszor kel? Nem ébred fel könnyen a zajokra, amíg ti nem alszotok?
2011. dec. 29. 22:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Vacsi az ölben zajlik utána büfi,majd lerakom és szinte egyből alszik is. Ritkán átalussza az éjszakát de általában még hajnal 2 kor felszokott kelni. Olyankor eszik, büfizik és már alszik is.Nem kell fel zajokra, viszont ha nyűgösen alszik én jobban odatudok figyelni rá.
2011. dec. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!