Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akinek szintén pár...

Anyukák, akinek szintén pár hónapos babátok van! Hogyan tervezitek idén a szilvesztert? Apával együtt vagy apa nem lesz a családdal?

Figyelt kérdés
Én azt szeretném ha a Párom is velünk ünnepelne, 3 hónapos a kislányunk. De a legjobb barátja nagyon csábítaná el magával ami engem roppantul zavar. (nem tudom mennyire jogosan) Ti hogyan tervezitek a szilvesztert? Hogyan szeretnétek eltölteni otthon?
2011. dec. 14. 16:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Mi mindig együtt szilveszterezünk. Azt el tudom képzelni, hogy nagyszülőre bízom a kicsit, de inkább nagyobb babánál.Addig otthon.
2011. dec. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Nekünk 8 hónapos a kisfiunk,azt tervezzük a nagymamára bízzuk a kicsit,elaltatjuk aztán elmegyünk szilveszterezni.
2011. dec. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
55%

Az én lányom január elsején lesz 1 éves.

Bulizni nem szeretném magammal hurcolni, és azt sem, hogy itthon legyen esetleg buli, mert akkor nem tudna nyugodtan aludni (ajtó nincs amit rá tudnék csukni)így nemtudom, hogy mi lesz.

Nagyon valószínű, hogy apa bulizni megy a haverokkal, kollégákkal pén meg itthon ülök majd és mikor a lányom este fél9kor elalszik bámulom a tvben a jobbnál jobb szilveszteri műsorokat:)

Szerencsém lesz ha apa itthon marad velünk, de gyanítom, hogy porzani fog a veséje:D

Egyébként megértelek, hogy zavar, ha a párod nem akar veletek ünnepelni, hiszen a ti babátok még nagyon picike, de nekem le kell nyelnem a békát, mert tavaly a lányunk pont a szilveszteri buliból szólította el apát, így a "Boldog Új Évet!" legelőször az orvostól hallotta:D

2011. dec. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nekem a Párom szeretne kicsit elmenni (este olyan 7-10ig kb.) a legjobb barátjával, de már legutóbb megbeszéltük h inkább együtt töltsük mert Ő nem akar nélkülünk szilveszterezni. Megbeszéltük, hogy majd csinálunk szendvicseket, veszünk pezsgőt (én mondjuk nem iszok mert szopizik a Pici) és eltöltjük hangulatosan az estét. De a legjobb barátja mániákusan Vele akarja tölteni a szilvesztert, még azt is mondta, hogy akár itt, a lakásunkban is szívesen szilveszterezne csak h együtt töltsék a szilvesztert. Ez engem kicsit zavar mert nem gondolnám, hogy családtag lenne ... Már nálam is puhatolózott, hogy akkor most, hogy tervezze a szilveszterét mert Ő a Párommal szeretne szilveszterezni. Egyébként persze ez normális, fiatal szülők vagyunk (20 évesek) de én szeretném ha legalább az első közös szilveszterünket együtt tölthetnénk, CSALÁDIAS hangulatban...
2011. dec. 14. 16:44
 5/24 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy 11-re hazajönne!
2011. dec. 14. 16:44
 6/24 anonim ***** válasza:
Én kettesben leszek a kislányommal, aki most 10 hónapos. Férjem diszkós, úgyhogy dolgozik szilveszter éjjel. Előtte mindig lementem én is a szilveszteri buliba ahol zenélt, de most nem megyek. Nem izgat, a világért sem hagynám a lánykámat senkire:) Jól elleszünk mi így kettesben is:)
2011. dec. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Igen, de a Te helyzeted más! Neki muszáj dolgoznia, ez érthető. Én sem hagynám magára a Picikét. :)
2011. dec. 14. 16:51
 8/24 anonim ***** válasza:

Az én Párom őr,dec. 31-én reggel jön haza,január első napján pedig megy vissza 24 órát lehúzni.

Amíg máshol dolgozott,addig minden Szilvesztert együtt töltöttünk.Nekünk így a természetes! és el is várom,hogy ilyen pillanatokban velünk legyen.

Mivel az én Párom egyfolytában dolgozik,nincs lehetősége kikapcsolódni,így ha lenne rá alkalom,akkor én "el engedném", mivel én,mióta gyerekeim vannak és nincs alkalmam bulizni egy jót,inkább az alvásra hajlok. Ha szeretne menni,felőlem mehetne,én úgy is alszok...


Üdv: 4,2 éves és 3 hós lányok anyukája

2011. dec. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Biztos azért akar elmenni, mert ti tényleg nagyon fiatalok vagytok. Nem igazán éltetek, jött a baba. Nekünk 10 hónapos lesz a kislányunk és ugyan így itthon leszünk, mint minden este. A férjem 32 éves, bulizott eleget, itthon akar maradni a családjával. Szerintem ez így normális. De egy 20 éves persze hogy el akar menni.
2011. dec. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy nem szeretne elmenni csak a srác hajtja nagyon a témát. Ő is bulizott egyébként már eleget, 14 éves kora óta folyamatosan járt. Imádja a kislányunkat és természetes, hogy menni akar, én ha épp kocsmázni van kedve vagy bármi ilyesmi, el szoktam engedni, sőt! Van, hogy én küldöm de a szilvesztert szeretném ha együtt töltenénk!
2011. dec. 14. 17:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!