Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Béres és cebion csepp szedése...

Béres és cebion csepp szedése segített rossz evő gyerekednél?

Figyelt kérdés
2011. dec. 29. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk a Cebion multi óta eszik jobban kislánykánk.
2011. dec. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én 1 hónapja adom a fiamnak, első héten még úgy vettem észre, hogy többet eszik, de aztán leállt. Viszont hízik. Bár nem tudom, hogy mitől, mert nem nagy mennyiségeket eszik. Vitacolant is adtam neki, de abból is csak "kúra" szerűen lehetett neki adni, vagyis 1 üveg, aztán szünet. Amikor elfogyott, akkor kezdtem adni neki a bérest.


De annyiban "segített", hogy még az idén nem volt beteg a fiam, de hogy most tényleg attól-e, azt nem tudom. Tavaly az ősztől tavaszig folyamatosan beteg volt, egyik megfázásból a másikba esett, hörghurut, injekcióra járás, fulladás, hányás-hasmenés volt felváltva. Májustól semmi baja nem volt még, még egy enyhe orrfolyás sem. Kopp-kopp-kopp...

2011. dec. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a bérescsepp erősíti az immunrendszert , ezért a gyerek nem fázik meg, nem lesz beteg. Megjön az étvágya.
2014. szept. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!