Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
sziasztok na hat az van hogy megvan a havim de ojan fura mar 6 napja tart de ep csak pecsetel felhisztam es nagy az etvagyam de nemmmindeg neha nics a sziivem is kezdet fajni elmentem a dokihoz aszt kerdeszte hogy neme vagyok terhes de en nemtutam mit mondani mert nemtudom es a nogyogyaszhoz meg nemakarok meni ...van valami remeny?
2011. dec. 30. 00:44
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
sose tartot hat napig
2011. dec. 30. 00:47
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Szia!

Hol is kezdjem? Először is tanulj meg mondatokat formálni, mert ez így nagyon nem áttekinthető, de azért megpróbálom.

Menstruálsz, ahogy kiveszem a szövegedből most is. = Egy ok ami miatt nem vagy terhes!

"Felhisztam" = na ez a szó az amiről fogalmam sincs mit jelent.

A szíved nem attól fájhat, hanem mástól. Ajánlom figyelmedbe a házi orvosod, ő majd elküld a szükséges vizsgálatokra!

Egyébként élsz szexuális életet? Védekeztek az együttlétek alkalmával? Hány éves vagy? Bár szerintem ezt kár megkérdeznem, mert kb. 12 lehetsz maximum...

2011. dec. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Idióta tanulj meg írni.
2011. dec. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyiből megmondja neked, hogy terhes vagy-e, az biztos a Mentalista lesz a filmből! Nem konkretizálnád a dolgokat!
2011. dec. 30. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Van valami remény? Számodra nincs
2011. dec. 30. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Ne aggódj, a gondozó mindent elrendez.
2011. dec. 30. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Vegyél egy terhességi tesztet és megtudod! Ha pedig rendesen védekezel, akkor nagyon kicsi a valószínűsége, hogy terhes vagy, ha meg nem védekezel, akkor pedig akarsz, vagy sem, keress fel egy nőgyógyászt és írass fel fogamzásgátlót!
2011. dec. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
19 eves vagyok es nemvagyok magyar amiat nehez nekem irni aki nemerti nemerdekel en szepen megkerdesztem nemtom minek kel ijennek leni.es szekszelek rendesen es nem vedekezek amugy meg 4-5 napik tart a havim
2011. dec. 30. 13:44
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
milyen országban élsz te ahol a szexet "szeksz"-nek írják? :DDD te tényleg menthetetlen vagy, kérlek, inkább védekezz és ne szaporodj!!! nagy szívességet tennél a világnak!
2011. dec. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha védekezés nélkül szexelsz, akkor lehetsz terhes. De az, hogy megnőtt az étvágyad és tovább tart a menstruációd, az nem jelenti azt, hogy terhes vagy. Ha nem jött volna meg, akkor kezdhetnél aggódni! De volt már rá nem is egy példa, hogy valaki a terhesség első hónapjaiban is menstruált, de elég ritka eset. Mivel neked megjött, az inkább jelenti azt, hogy nem vagy az! De még egyszer javaslom, hogy vegyél egy tesztet, ahhoz nem kell orvos. Patikában, drogériákban is kapsz és akkor biztosra mehetsz. Amúgy meg olvass a neten a teherbeesésről, terhességről, mert nem tűnsz túl felvilágosultnak. És ezt nem rosszindulatból írtam. Mivel nem vagy magyar, lehet nálatok nem voltak szexuális felvilágosító programok.
2011. dec. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!