Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A beágyazódás 7-10 nap ugy...

A beágyazódás 7-10 nap ugy olvastam! és mi a párommal a menzeszem elött 4 nappal voltunk együtt. Igy lehetek terhes? 4 nap mulva meg jött. Még beágyazódhat?

Figyelt kérdés
2010. szept. 10. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:
nem valószínű
2010. szept. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, sajna.
2010. szept. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:(:(
2010. szept. 10. 11:17
 4/6 anonim ***** válasza:

Kicsit felvilágosítalak:


Nos mensi elött azért nem valószínű a teherbe esés,mert a mensi mi is?A méhnyálkahártya fokozatos leválása és távozása.Vagyis nincs sem ideje sem alkalmas helye beágyazódni a sejtcsomónak.A méhnyálkahártyának bizonyos vastagságúnak kell lennie a sikeres beágyazódáshoz.

A beágyazódás folyamata valóban 7-10 nap szokott lenni,na de nem mensi elött kell próbálkozni!


Ciklusod középidejében van peteérés,akkor kell akciózni,így a 7-10 napos beágyazódási szakaszra van elég idő és van megfelelő nyálkahártya is.


Ha megtermékenyülsz ciklusod közepénél,akkor az esedékes mensi idejében megtörténik a beágyazódás,és elmarad a mensi.

Hozzáteszem ez csak általánosságban van így van akinek késöbb van akinek elöbb van peteérése.


De mensi elötti aktusból nem lesz baba,hiszen a spermának is idő kell míg eljut a petesejtig,de a mensi miatt nincs is érett petesejt,éa ahogy írtam,még ha lenne is petesejt,beágyazódni nem tud.


Bocsi,hosszú lettem:))


38 hetes kismami.

2010. szept. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ráadásul pontosan meg is jött a mensid,tehát ez most sikertelen:((


Legközelebb középidőre időzítsetek sok együttlétet.


(kismami)

2010. szept. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2010. szept. 10. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!