Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek egész délután/délelőtt...

Akiknek egész délután/délelőtt kinn vagy a kertbe a picurija, az mit csinál mellette? -kinn hagyja egyedül? -babyőrrel? És mit csináltok kinn? Pléd és játékok?

Figyelt kérdés
Nekünk is kertesházunk van, de nem merem kinn hagyni, hogy egyedül ott aludjon. Ha meg kinn vagyok nem tudok elvégezni. 3 hós a picim.
2009. máj. 21. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az en babam 3.5 hos,de en sem szoktam kint hagyni mivel nics szunyoghalom.Felek nehogy megcsipje valami.Maskepp kint hagynam.Egyelore csak a babakocsiban van mivel meg nincs rendben az udvarunk.Elbeszelgetunk.De pl ma bent van dolgom s ezert meg nem vittem ki.Most mar csak estefele mert nagyon nagy a meleg.
2009. máj. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Ne hagyd kinn egyedül!


Volt már ilyenből tragédia, nem az ördögöt festem a falra, de volt már hogy macska ráfeküdt a kinthagyott pici mellkasára és megfulladt. 3 hónaposan még nagyon pici felügyelet nélküli kinti alváshoz

2009. máj. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Az enyémek az 1-2 hónapban kosárban utána járókában voltak kint. Mivel az ablakok úgyis nyitva voltak bébiőr sem kellett, meghallottam ha sír. (Nálunk a kutya ott ült mellette, ő pedig akkor is szólt, vakkantott, ha nem sírt csak felébredt) Én nyíugodtan csináltam a dolgom. Aludtak, játszottak, kvartyogtak.
2009. máj. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

én 12.15

Történhet bármi, de az biztos, hogy ez a mese a macskával soha nem történt meg. A macskák úgy félnek a csecsemőktől mint a tűztől, ellentétes a macska "jellemével" hogy ráfeküdjön egy bébire.

2009. máj. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elsőnek: egy éppen nem használt függönyt ráteríthetsz a babakocsira, ha csak a szúnyogháló miatt aggódsz. Én így hagytam kint anno. Mondjuk a teraszra toltam és láttam bentről bármi is van, meg az ablak nyitva volt és hallottam is. Így hagytam kint minden nap.
2009. máj. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

12:18-as válaszolónak üzenem:

Az én anyukám majdnem meghalt, mert egy 6 kilós macska beleugrott a babakocsiba pont anyu melkasán püffeszkedett, és az én nagymamám, csak egy pillantra fordult el!!!!

Amúgy tényleg régi csipkefüggöny ami átereszti a levegőt azt, ha ráteríted a babakocsira, akkor nyugodtan kint lehet a babád az udvaron.

Az én kislányom is úgy szokott kint aludni, bár nálunk nincs macska, se kutya!!!

Boldog babázást kíván egy egy éves kislány anyukája!

2009. máj. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!