Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, hogy jobb...

Fkiszti kérdése:

Mit csináljak, hogy jobb legyen a lába?

Figyelt kérdés
Kisfiam 15 hónapos oltása, amit a lábába kapott, túl mélyre ment, ezért a bal lába olyan, mintha nem bírná el, megroggyanik. Voltunk ortopéd szakorvosnál, aki azt mondta, hogy 2 fajta krémmel kenjük naponta 5-ször és járunk gyógytornára is. Viszont a kisfiam lába még mindig meg-megroggyanik és elkezdett lábujjhegyen is járni. Gyógytornász javasolta a sarokéket (raktunk is minden cipőjébe), mert alapjáraton sajnos eléggé csápis is a lába. Van valakinek hasonló tapasztalata? Mi jó ilyenkor? Hogyan tudnék segíteni neki? Szerencsére fájni nem fáj a lába, mert nem sír.
2011. dec. 29. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem vidd el több szakemberhez, és jelentsd fel az orvosodat orvosi mühiba miatt. MMR oltást senki nem ad már lábba pont ez miatt.

Már nem emlékszem melyik izomba adták, de pont azért nem adta a doki comba mert ez történhet.

kimondott gyermek ortopédusnál voltál, vagy simánál?

keress megfelelö orvost, szerintem ha netbe bele bújod ezzel a bajjal magadat fogsz találni szakorvost erre.

2011. dec. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ezt iszonyat olvasni :( szegény picurka. a lányom is vállba kapta az oltást mint oly sok baba akiket ismerek.

ilyenkor a láb izomzata sérülhetett? vagy mit mondtak? én is tuti felnyomnám az orvost, remélhetőleg helyrejön a fiad :(

2011. dec. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én még nem is hallottam ilyenről,hogy az MMR oltást combba kapná valaki..
2011. dec. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából neki 15 hónaposan 2 oltást is adtak. Az egyiket vállba, a másikat combba.
2011. dec. 30. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!