Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kikészülök. Nagyon kiborúltam....

Kikészülök. Nagyon kiborúltam. Mit csináljak? Ez szeparációs félelem vagy mi? 10hós kicsim 1-2hete szörnyen viselkedik. Szinte reggeltől estig üvőlt, ha nincs kézben. Vannak persze jó pillanatai is, de ez ritka és olyan hangulatingadozásai vannak.

Figyelt kérdés
nem értem.én meg már tépném a hajam.nem kell, hogy egésznap ellegyen egyedül, de azért hadd mosogassak el, anélkül, hogy a lábam elött hasal ordítva.hát ott vagyok lát.nem elég ez neki?mit csináljak?ha volt hasonló, hogy vészeltétek át?
2009. máj. 21. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Az enyém 14 hós, de ő is legszivesebben kézben van. Menni még nem tud, így ha mosogatni akarok kiságyba kell raknom. Így persze ordít. Ha földre rakom mászik. De majdnem mindenhol cementlap van. Hát hadd ne ott másszon! Ezért bemegyek vele a hálóba, mert ott padlószőnyeg van. Hát nálunk is fut a ház, nincs időm főzni, stb. Ha valaki hazaér a családból, akkor van egy kis időm.
2009. máj. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a kicsim, már feláll, lépeget kapaszkodva, szóval ellenne.de mégse.és este ha itthon van apa, ő is csak 2-3 percre tudja lekötni, és ordítva mászik hozzám.
2009. máj. 21. 13:13
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálunk kicsit kisebb korában 5-9 hós kora között volt ez. Szinte semmit nem tudtam csinálni, ahogy fél percre kimentem a szobából már ordított, akkor is ha látott, hallotta a hangom. 9 hós kora után kezdett javulni a helyzet, most 10 hós és néha egész jól eljátszik a járókában vagy a kiságyban. Nem tudom, mi okozta a változást, mert semmit nem csinálok másképp. Talán most kezdi kinőni a szeparációs szorongást?

Lehet, hogy nálatok később kezdődik, ha eddig nem volt ilyen.

2009. máj. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez az én angyalkámmal is előfordult. Dokinál is voltunk és nem talált semmi bajt. De viszont a 3 hét csunya viselkedés után egy hét alatt 3 foga bujt ki.

Utánna minden rendben jött,most elvan.13 hónapos.

2009. máj. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
14:12. Nehéz volt nagyon,de tulvagyok rajta. Minden nap arra gondoltam hátha holnap jobb lesz.
2009. máj. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
Enyém is csinálta, de mindig meg volt rá az oka. Leginkább a fogacskák, vagy valami betegség előjele volt. Én ilyenkor mindig arra gondoltam, hogy sokat kell szeretgetni és nem türelmetlenkedni vele, mert amúgy is fájhat neki valami,már ne utasítsam még el én is őt. El fog múlni hamar!!!
2009. máj. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! A barátnőm kislánya is anyafüggő volt. Dettó mint a tiéd. 1-2 hónap és kinövi. Mostmár olyan szépen játszik az annya jelenléte nélkül is.
2009. máj. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!