Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Majd 1 évesen szeparációs...

Majd 1 évesen szeparációs félelem, szorongás?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 13. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én Babám most 9 hónapos és nem tudom, hogy jó-e, hogy még nem jött elő neki az idegenektől való félelem. Tettem fel én is kérdést ezzel kapcsolatban, de nem sokan válaszoltak. Az én Babám egyedül nem szeret lenni, mindenhová követ, de ha mással hagyom, nem sír, elnézelődik, jól elvan. A Te Babádnál mi a helyzet?
2010. ápr. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

kisfiam 2 hét múlva lesz 1 éves.

Idegenektől nem fél,barátságos,folyton mosolygós baba.De ha nem lát pl itthon,akkor aztán torka szakadtából üvölt,addig míg meg nem lát és fel nem veszem.

Eddig ilyen nem volt és érdekelne,hogy meddig tarthat ez.

Sajnos az esti elalvásunk is borult miatta,nem hajlandó egyedül elaludni pedig már 5 hónapos kora óta egyedül aludt el.Most simizem és úgy alszik el.

Ez vajon megváltozik majd és minden visszatér a régi kerékvágásba vagy készüljek fel erre,hogy ez már így marad?

2010. ápr. 13. 18:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, 14 hós fiacskám is benne van, elég rendesen.
2010. ápr. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, létezik ilyen szorongás, a neve: 8 hónaposok szorongása. Általában 8 hó-s korban kezdődik, és gyereke válogatja, mikor ér véget. Általában 2-2,5 éves korra elmúlik v. csökken.
2010. ápr. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!