Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos kislányom naponta...

4 hónapos kislányom naponta 550ml-t eszik tápot és 120ml teát egész nap. Nem kevés ez neki? 66 centi és 7200 gram. Nagyon hasfájos többet nem akar enni. Lehet, hogy a tápszer nem jo neki?

Figyelt kérdés
2008. nov. 11. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Lányom 65 cm, 6,8 kg, 5 hós. Ma volt éppen gyerekorvosnál, és dicsérte, milyen szépen fejlődik.

Úgyhogy a te gyermeked biztos , hogy nem alultáplált:-)

2008. nov. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járunk.Az én kisfiam 65cm és 7100gramm, de szintén alig eszik.Neki vagy a fogínye fáj vagy a pocija görcsöl be.Naponta 700 gramm tápszert eszik, eddig 1000-et szokott enni.Most próbálok hozzátáplálni gyümölccsel, abból összejön 800gramm.Ő is gyarapszik, lehet, hogy csak megzavarja, hogy jön a foga és hogy fejlődik.Jövő héten kapunk oltást, rákérdezek a doktornőnél a tápszerre.
2008. nov. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Doktor nönél rákérdeztem a tápszere szerinte semmi gond vele.Hasfájást majd kinövi ezt mondta .Tudom,hogy nem alul táplált.Nutrilont eszik ha-t felváltva prémiummal.születésétöl kezdve hasfájos.Cumis üvegét is kicseréltük mamosra
2008. nov. 11. 19:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Hasfájásra nálunk a Gripe Water nagyon gyorsan segített.

A fiam 4,5 hónapos, 66 cm, 6600g. A doktornéni majdnem elájult, amikor mondtam, hogy 5-ször eszik 150g tápszert, és szerintem ez kevés neki. Azt mondta, hogy bőven elég a 130 is, és szépen fejlődik a kicsi. Szerintem ne aggódj...

2008. nov. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!