Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Szoktátok hagyni az...

Anyukák! Szoktátok hagyni az utolsó evés és fürdés előtt a babátokat /4és fél hós/ hogy aludjon?

Figyelt kérdés
Nem akarom, hogy aludjon a babám,mert attól félek, hogy éjjel felébred és nem tud aludni? Igaz,hogy ilyenkor nem akar játszani, dünnyög,mert nagyon álmos és aludni akar.Szerintetek?
2011. dec. 30. 20:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Igen, én szoktam hagyni. Csak kínlódik és sír a fürdés alatt, ha nincs kialudva. Ezért előfordul, hogy este később alszik el.


Lehet hogy valamit rosszul csinálok, mert még nem állt be a napirendünk. Szopizik, mikor éhes, alszik mikor álmos...


5 hónapos kiskamilla anyukája

2011. dec. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én szoktam hagyni,ritkán nálunk is előfordul.Nem vettem észre,hogy olyankor többet ébredne éjjel.Viszont szenvedtetni sem akarom,ha álmos had aludjon.Ilyenkor ált. 20-30 percet alszik és utána megy minden a maga útján.Próbáld ki,legfeljebb ha gáz van legközelebb nem hagyod.
2011. dec. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Volt már olyan hogy fürdés előtt álmos volt,nem hagytam aludni,bár ez nem órákkal a fürdés előtt volt.19:00kor fürcsi,utána szopi és alszik.De van hogy a fürdés közbe nagyon bepörög és még fél9-9 felé is fenn van,így történt ez most is :)
2011. dec. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Olyan 4-5 hónapos koráig sokszor előfordult, hogy 6 körül kivittük sétálni, ott szundított kb. 20 percet. Akkor nyugodt volt a fürdetés (7-kor), és normálisan meg lehetett etetni. Aztán ezt az alvást hagyta el először.
2011. dec. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kisfiam is alszik kb fél órát fürdés előtt (6 és 7 között), ha nem aludna biztos nyűgös lenne, pedig imád fürdeni, 4,5 hónapos. Fürdés után még kétszer eszik (8kor és 10kor).
2011. dec. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Az enyém még csak 3,5 hónapos,de én szoktam hagyni aludni. Annyi változik ilyenkor,hogy fürdés után még egy kicsit hagyom nézelődni,lefáradni,és amikor már álmos,de még nem túlzottan,akkor szoktam etetni- rajtam alszik el este. A minap így,hogy ki lett kicsit tolva a fekvés, reggelig aludt-egyébként 1x szokott felkelni éjjel.


Jó babázást!!



Üdv:3 lányos

2011. dec. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is szoktam hagyni(6-7 óra között, 7:30kor fürdünk, 8kor eszünk), most 5 hónapos. Percre pontosan csak fél órát alszik ilyenkor. Kétszer előfordult, hogy nem sikerült elaltatnom és bealudt a fürdés utáni evésen, nem evett eleget, és hajnalban felébredt.
2011. dec. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Én is szoktam hagyni kb.20-30 percet,amikor felébred mindig jobb a kedve és nem nyűglődik.Nekem, bármilyen fáradt is vagyok mégis az a legfontosabb, hogy az ő álma legyen rendben. Mi felnőttek is tudjuk, milyen nagyon rossz,hogyha ránk tör az álmosság és nem tudunk aludni még 5 percet sem.Hagyd aludni,mert biztos szüksége van még rá!
2011. dec. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én hagynám, ha aludna. De! Nekem is 4,5 hónapos a fiam, s csak délután alszik 14-17 óráig, se előtte nem alszik, se utána. Fürdés fél8-kor van, vacsorázik,s utána alszik egész reggel 7-8-ig.
2011. dec. 31. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Igen, mert különben nagyon nyűgös lenne. Úgysem alszik ilyenkor sokat, csak szundizik. És nem befolyásolja az éjszakát.

5.5 hónapos

2011. dec. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!