Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért lehet ez? Csak pukizik...

Miért lehet ez? Csak pukizik és szenved, tekereg és nyugtalan.

Figyelt kérdés
akkor most ez nem azt jelenti hgoy hasfájós ugye?mitöl van?amugy másfél hete nem tud egyedül kakilni,sigiteni kell lázmérövel.de miért?egy hónapos
2011. dec. 31. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Hasfájós. Nagyon sajnálom, én harmadikkal csinálom épp ezt. A lázmérővel mérj lázat, ha segíteni akarsz neki vegyél szélcsövet, a patikában kapsz. Az tényleg sokat segít, és nem árt mint a lázmérő.
2011. dec. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%

Hát pedig ez hasfájás bizony!Hogy mitől lehet??,Sok mindentől!Ha te olyaz eszel ami bántja a pociját,túl sok levegőt nyelt szopi közben,nem rendesen lett megbüfiztetve stb!

Ha nem tud egyedül kakilni-ami ebben a korban előforul-cukros kamillateát adj neki de ezt csak kúraszerűen tehát ne sokáig!A lényeg hogy cukros legyen mert attól lesz tényleg kaki!

hasfájás megszüntetése:

-tornáztatni(youtoubon találsz ilyen tornát hogy hogy kell végezni

-infacol

-gripe water

-cseresznyemagpárna


Mielőbbi jobbulást a babádnak!

2011. dec. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 alaszka ***** válasza:
Biztosan a pukitól fáj a pocija. Ha anyatejes, nem kell minden nap kakilnia! Az én babámnak 3-tól 4 hónapos koráig volt úgy hogy 5 naponta jött kaki, na akkor adtam már neki kamillateát kanállal, és kb.10 perc után megtette a hatását! De a hasa nem biztos hogy ettől fáj. Gondold végig az étrendedet, meg hogy büfizik-e rendesen. A hasfájós korszak ilyenkor szokott kezdődni sajnos. Az enyémnek akkor fájt nagyon, mikor tejet ittam, na meg hát a k betűs zöldségektől is szokott baj lenni.
2011. dec. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!