Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen hordozókendőt vegyek?...

Milyen hordozókendőt vegyek? Kengurut kaptunk rokonságtól, de szeretném a hordozókendőt is.

Figyelt kérdés
Annyi féle van, hogy azt sem tudom hol kezdjem! Nektek melyik jött be, és kb. mennyibe kerül?
2011. dec. 31. 21:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
59%

Nanduval sokkal nehezebb kötni, mint egy minőségi kendővel, ezt vedd számításba, ha véletlenül az ára miatt emellett döntenél. De akkor már inkább egy minőségi használt kendő!

Sőt, kezdőként ez a legjobb formáció: minőségi, jól betört kendő.


Mint ahogy babakocsiból sem mindegy...


A kenguru azért nem jó, mert nincs meg a terpesztartása a babának, tehát csípőből lóg a lába, ami ortopédiai problémákhoz vezethet a későbbiekben. Másrészt, mivel nagyon helytelenül!! kívülre fordítják a babát....ezt meg nem is kell magyaráznom a kis gerince szempontjából, a legfőbb bűn!


A mei-tai, kendő, körülöleli, megfelelő támasztást ad, nem homorít, hanem gömbölyödik, simul a baba, lába pedig békapóz = M betűt ír le = terpesztartásban van. Ez a csípője miatt fontos.


[link]


www.mamami.hu

2012. jan. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szia, nekem nandum van, és sztem nem olyan nagy ördöngősség megkötni, a minőség ez is, persze, biztos könnyebb a drágábbakkal, lehet, h vennék is, de inkább akkor egy csatos hordozóra ruházok be, mert a nanduval tökéletesen elégedett vagyok, hordoztam elől, háton, (most is a hátamon alszik épp) szóval sztem nem a kendőtől függ, hogy meg tudod-e kötni.
2012. jan. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!