Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik, hogy fülével lenne...

Létezik, hogy fülével lenne gondok, de nem érez fájdalmat?

Figyelt kérdés

Lényegében az 5 és fél hónapos lányom manapság gyűrögeti és van, hogy megütögeti a fülét. Nem értjük miért. Elméletileg az álmosság jelei lennének, de hát .. előtte vagy éjszaka alszik vagy a délelőtti 3 órás alvása után csinálja ezt. Mondjuk nem közvetlen, de 1 órán belül.


Lehet örökletes is? Mert nálam (anyai részről) csecsemőkoromban középfülgyulladásnál nem voltak fájdalmak. Nem fejlődött ki a fájdalomérzetem ott. Viszont emiatt nekem 3-4× is felszúrták a fülem.


Foga közrejátszhat, hogy piszkálja? 2 hónapos kora óta szenvedünk a fogakkal. És mostanság étkezés közben mindig hangokat ad ki. Olyan, mintha ízlene neki pl. az alma, de viszont a tápszer evésénél is nyög.


Fülgyulladás minden esetben lázzal jár? Vagy van más tünete?


Köszi a segítséget!


2012. jan. 1. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én fiam is a fülét gyűrögeti, ha álmos. És van, hogy alvás után is.

A többi kérdésre nem tudom a választ..

2012. jan. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

SZia, a fiam a foga miatt gyűrögette a fülét.


A fülgyulladás nem feltétlenül jár lázzal, a fiamnál sosem járt. Neki volt hallójáratgyulladása ennyi idősen, ami állítólag baromira fáj, hát neki semmi fájdalma nem volt, én vettem észre, hogy furán édeskés szagú a füle, és elvittük dokihoz.


Szerintem a foga lesz a ludas, de a saját megnyugtatásod érdekében mutasd meg a egy fülésznek.

2012. jan. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!