Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5 éves kislányomnak nagyon...

1,5 éves kislányomnak nagyon izzad a lába és néha eléggé büdi. Van hasonló tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

A párom azt mondja túlöltöztetem. Szerintem nem. Én nagyon fázós vagyok, ő meg nem. Én felfele öltöztetem a gyereket, ő meg szedi róla lefele a ruhát. :)

Mikor a szobában van, akkor ha vastag harisnya van rajta akkor nincs zokni vagy egy vékony + a papucs vagy sportcipő (mert hozza a gyerek, hogy azt akarja felvenni). Vagy ha vékony harisnya van rajta, akkor van egy vastag zokni is.

Mit tegyek, hogy ne legyen büdi a lába?


2012. jan. 1. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy ilyen típus. Az én kisfiam már fél évesen is produkálta ezt, mindig nagyon izzadt a lába, bármi volt rajta (mezítláb is nyirkos a kis talpa). Nem tudsz tenni ellene szerintem semmit, max behintőporozhatod neki, ha gondolod. Én nem is gondoltam, hogy egy kisbaba lába ennyire izzadhat, de úgy tűnik, a fiam apára ütött, mert az én lábam folyton hideg, és szinte egyáltalán nem izzadok.
2012. jan. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A lányom most 11 hónapos. Hónapok óta izzad és büdi a lába, és akkor mi van? Most komolyan engem nem zavar. Minden nap fürdetem a gyereket, tiszta ruhában van, egész nap jön-megy, persze hogy beizzad. Amúgy szerintem nem öltözteted túl. Én most télen harisnyát plusz két vastag zoknit adok rá, mert nálunk nagy felületen van parketta és járólap, és inkább legyen büdös a lába, mint felfázzon.
2012. jan. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
vastag harisnya+cipő?ne csodálkozz,hogy izzad a lába.tedd el a cipőt,hogy ne lássa,és adj rá szandit. a lábát meg púderezd be
2012. jan. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Fiamnak 2 hónaposan sajtszagú volt a lába:)))

Ilyen fajta, apjának a zoknijával is ki lehetne írtani fél Magyarországot, púderezd a lábát, és elég egy zokni, meg szandál, vagy vékony vászoncipő.

2012. jan. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!