Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudom, hogy a foga...

Honnan tudom, hogy a foga kelti éjszaka?

Figyelt kérdés

Kislányom 2,5 éves, a hátsó 4 örlőfoga még nincs kint. Az eddigi fogaival nem volt sok probléma, szinte észrevételnül bújtak ki.

Kb. egy hete éjszakánként felébred és sír, átkéredzkedik közénk és forgolódik. Kérdezem, hogy fáj-e valamije, de azt mondja nem. Próbáltam belenézni a szájába, de nem láttam semmit és kitapintani sem tudtam. Már nem tudok mire gondolni. Nem beteg, minden rendben van vele napközben.

Adnék neki Nurofent, de feleslegesen nem akarom gyógyszerezni. Mi a véleményetek?


2012. jan. 2. 00:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Kend be neki Dentinoxxal ha jó neki megtudod hogy a foga az..de lehet csak nyugtalan valami miatt,van hogy az enyémek 3,és 1.5évesek is 1-1 hetet nyugtalanul alszanak minden ok nélkül...és ugyan ez a szitu..Ha mondja fáj valamilye én akkor Panadol szirupot adok neki nálunk lázra nem jó,de mondjuk ha a füle fáj az a fájdalomra jó hogy aludni tudjon..

Csak túl lesztek ezen az időszakon..Ami a hátsó fogakat illeti nálunk is simán kibújtak kivéve a hátsót azzal még ügyeleten is voltunk lehet az kezdi az inyét alattomos módon bántani...próbáld azért a Dentinoxot hátha ....

2012. jan. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!