Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babád mennyi idős...

Tápszeres babád mennyi idős koráig kért éjszaka enni?

Figyelt kérdés
Az enyém 6 hónapos, és éjszaka még 1* iszik tápszert. A gyerekorvos azt mondta, hogy ekkora ( nem a súlyára értette, mert nem kövér baba, 7700g, hanem a korára) gyereknek már nem kell éjszaka enni, ne adjak neki. Az én elvem az hogy nem adok, ha már nem kéri.
2012. jan. 1. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Kb. 6-7 hónapos kora között jött el az az idő, hogy már nem kellett neki éjjel a tápszer. Addig is csak egyszer evett. De azóta is szokott inni. Néha pár kortyot, néha meg egész nagy mennyiségeket.

10 hónapos kislány anyukája

2012. jan. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
4 hetes koraig tudtam szoptatni, de hozza kellett taplalni. Utana csak tapszert kapott, 8 hetes koratol este 10kor evett utoljara es reggel 6-7ig aludt. Kesobb ez csak jobb lett, furdes utan fel 8kor alvas, van hogy reggel 9ig alszik.
2012. jan. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Disi ***** válasza:
Az én babám 3 hetes kora óta átaludta az éjszakát. Kb egy hónapja kelünk éjszaka enni, a dokibácsink írt fel másik fajta tápszert (Milumil, bukós babáknak való), hátha az jobban lenyomja, de ugyanúgy felébred. Este megeszik 200-250 ml-t, mégis kelünk hajnal 4 óra fele. Mivel akkor is megeszik általában egy jókora adagot, így engem nem érdekel, örülök neki, hogy eszik, ráadásul vissza is alszik utána. Nappal már csak 4 óránként eszik, rengeteget játszik, van hogy én kínálom meg 4 óra eltelte után, és csak akkor jön rá, hogy éhes. Most töltöttük a 6 hót, mi is 7 kg felett vagyunk. Sosem ette meg a "nagykönyv" szerinti adagját, én örülök neki ha eszik. Nem szeretek kelni, főleg hogy hozzá voltunk szokva a jóhoz, de ez van. Szerintem olyan nincs még ekkora babánál, hogy kell, az ilyen megjegyzéseket engedd el a füled mellett. Hagynod kéne egész éjszaka sírni, mert éhes szegény?
2012. jan. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kb. 8 hetes korától már nem kért éjjel tápszert. Este 9kor aludt el, és 7-8 között ébredt. Viszont fél éves korától elkezdett éjjel is ébredni, és sokszor csak a tápszer nyugtatta meg. Most egy éves múlt, és még mindig gyakran igényli.
2012. jan. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam már 11 hónapos és még mindig ébred éjszaka, van úgy hogy kétszer is! Én nem bánom mert legalább eszik!!! Az igazság az ,hogy nem bír egyszerre sokat enni és valószínű, hogy azért van ez, hogy egy-kétszer ébred! A főzelékekből, gyümölcsökből is keveset eszik egyszerre!!! A testvére aki 22 hónapos ő sosem ébred éjszaka enni!!! Minden gyerek más még testvérek között is óriási különbségek vannak!!!
2012. jan. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
kisfiam nem eszik éjszaka már legalább 2 hónapos kora óta,3 hónapos kora óta tápszeres,előtte is pótolni kellett sajnos naponta 5-6szor eszik,most 8 hónapos kb 8kg
2012. jan. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kb. 4 hónapos korától! Most 6 hónaposak vagyunk de ha kérné adnám! Nem én szoktattam le! És nem értek egyet ezzel az ilyen korban nem kellene dologgal! minden baba igény más! Ha kéri adjad hidd el magától elhagyja majd! :) Jó babázást!
2012. jan. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!