Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel "altathatom be" a 9 hós...

Mivel "altathatom be" a 9 hós kislányomat?

Figyelt kérdés

Egy 15 órás vonatozásról van szó, amit már kétszer eléggé nyűgösen bírt a vége felé.

Létezik babáknak valami nyugtató?

Az utolsó 3-4 órát állandóan végigordítja. Sajnos nem tudom kikerülni az utazást.


2009. máj. 22. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan még sosem alkalmaztam, de a barátnőmnek a védőnő ajánlotta hasonló szitu miatt, hogy adjon a kicsinek (egy éves) germicid kúpot, és attól aludni fog.

Lehet lehurrogni, de a muszály nagy úr.

2009. máj. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, a lehurrogással meg ne is törődj.

Nekem hasznos volt!

2009. máj. 22. 10:05
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ezt ajánlották!!!:-)))
2009. máj. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én válaszolni sajnos nem tudok, viszont érdekel, hogy hogyan szállítod a babád vonaton? Lehet, hogy nekem is szükségem lesz rá.
2009. máj. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

És ezt a kúpot indulás előtt közvetlen adjam neki be?

Meddig fog hatni vajon?


A babát kenguruban viszem a vonatig, alvókocsiban töltjük az utazást, így az egyik ágyra fogom fektetni.

Ott teljesen körbebarikádozom, hogy ne tudjon leesni.

Egy alkalommal vittem múmia hálózsákban de akkor meg azért balhézott, mert szakadt róla a víz.

2009. máj. 22. 10:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is adj neki kúpot. majdnem, hogy csak az úton kellene már beadnod neki, elég gyorsan ható dolgok ezek. amíg bírja az utat, addig nem kell feltétlenül "belassítani", inkább csak néhány óra után. általában 2-3 órát alszanak tőle a babák én azt olvastam. utána gondolom megint kibír már 3-4 órát ébren a gyerkőc, aztán valahogy csak átvészelitek!
2009. máj. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!