Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S.! Vigyem orvoshoz?

S. O. S.! Vigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés
Az 1 éves kisfiamnak szombat délután óta hasmenése van. Elsőnek a fogára gyanakodtunk, mert egyszerre jön neki megint kettő. A hangulata jó, iszik eleget, a kajával most egy kicsit hadilábon áll. Szerintetek mit csináljak? Fontos!!

2012. jan. 2. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem vidd el... inkább feleslegesen. Ki is száradhat annak ellenére, hogy iszik.
2012. jan. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vidd el mindenképpen! egy ismerős anyukának 3 napig ment a hasa a babának, egy agresszív vírus támadta meg, 2 hete már a heim pálban van.
2012. jan. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Brigitta04 ***** válasza:

Szia.

Én telefonon beszélnék a gyerekorvosal.De a legjobb megoldás ha el is viszed az orvoshoz.

2012. jan. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vidd el az orvoshoz, vagy most az ügyeletre! Sosem tudni, biztosabb ha látja, hozzá értő személy is!
2012. jan. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Felhívtam a gyerekorvosunkat, azt mondta, hogy összefügg a fogával. Mondta, hogy ha szerdáig nem javul akkor mindenképp vigyem el, amúgy meg azt tanácsolta, hogy napi 1 normaflore + amennyi reszelt almát keksszel, főtt sárgarépát és banánpépet elfogad, annyit egyen, mert ezek is hasfogóak.
2012. jan. 2. 16:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam is Normaflore-t és mellé Smecta port kapott, 2-3 nap alatt meg is gyógyult. Én is felhívtam az orvost, és azt mondta, hogy ezeket adjam, és csak akkor vigyem, ha nem javul, mert akkor csinálnak székletvizsgálatot. De hála Istennek, erre nem volt végül szükség. Jobbulást nektek!
2012. jan. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Normaflore-t kapja, még semmi változás! :(

Azért köszönjük a jó kívánságot!

2012. jan. 3. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!