Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit készítettek a vendégeknek,...

Mit készítettek a vendégeknek, amikor a gyermeketek szülinapját ünnepeltétek?

Figyelt kérdés
Elsősorban ételre gondoltam: sütemény és akár szendvics recept is jöhet! :) kb 25 fő lesz (ez a szűk család)
2012. jan. 2. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
???? amit egy normál vendégségnél.Miért lenne más menü a gyerek szülinapján?
2012. jan. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem "egyedi" sütikre és ételekre gondoltam. De úgy nagy átlagban miket szoktatok készíteni? Nem szeretnék húslevest és marha pörköltet enni, mint ahogy a családom más tagjainál szokás...
2012. jan. 2. 17:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Én "falatkákat" szoktam készíteni, ami azt jelenti, hogy hosszú bagettet felkarikázom és arra teszek különféle feltéteket, készítek kőrözöttet, zöldségkrémeket, rakok rá lazac szeleteket, sonkát, sajtot, paprikát, paradicsomot, uborkát, esetleg főtt tojást is lehet tormával a tetején, csemege ubival, minden jöhet ilyenkor amit szerettek:-)

Plusz rakok ki pici pogácsákat, kókuszgolyót, vagy valamilyen süteményt.

2012. jan. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nagyon jó ötlet ezek a kis falatkák!

Köszönöm!

2012. jan. 2. 17:54
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálunk hidegtál lesz. Francia saláta, krumpli meg kukorica saláta. Hozzá veszek kaszinó tojást, azzal én nem vacakolok.

Előző nap lesütök egy tepsi húst, és kész is.

Süti: ahol a tortát rendelem, van aprósütemény is. Így az édes megint kipipálva. Sós pedig nagyon egyszerű, mert valami pogácsa szerűséget sütök majd.

2012. jan. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Salátákat például franciasalátát,kukorica salátát.Apró fasírt golyókat,rántott gombát, karfiolt,esetleg sült csirkecombot.Pogácsát szoktam még sütni, külön süteményt nem, édesnek ott van a torta.
2012. jan. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Anyukák!van egy nagyon jó sós pogácsa receptem ami isteni finom és nagyon egyszerű,gyors!ha valakit érdekel írjon!


Nállunk a fiam első szülinapján a következő menű volt:

brokkolikrémleves

marhapörkölt

rántott hús krumplipürével,franciasalátával

hawai csirkeragu rizi-bizivel

sajtos süti

vmilyen édes süti(már nem emlékszem)

a fiam tortája amit anyukám sütött:gyümölcsös túrós torta


25 főre én nem pepecselnék falatkákkal,inkább csinálnék egy nagy adag bográcsos kaját!Nem kell ott feltétlenül mindíg marhapörköltnek lennie!van attól sokkal egyszerűbb,olcsóbb,gyorsabb bográcsos kaja is!Pl:Juhász pörkölt!Isteni,nállunk mindíg nagyobb társaságnál beválik és mindenki a 10 újját megnyalja!

2012. jan. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!